05 Temmuz 2017
Yorum Yap
#8772240

Atasun Optik Çizik Çift Odaklı Gözlük Camı!

08.03.2017 tarihinde Novada AVM Konya/ Atasun Optik 'te ekteki fatura fiyatı ile kendi çerçeveme çift odaklı cam taktırdım. Alırken camların 2 yıl garantili olduğu belirtildi. Ancak 15 gün içinde tam odak noktasında çizik oluştu. İstanbul Kozzy AVM / Atasun Optik' e 20.05.2017 tarihinde şikayetimle birlikte mağaza çalışanı Y** bey'e çerçevemi teslim ettim; kendisi de teslim alırken böyle bir çizik oluşmasının tuhaf olduğunu belirtti, ancak herhangi bir belge veremediklerini, merkeze sorguya gideceğini, kayda girdiğini belirtti.


Bir süre sonra beni arayarak merkezin bunu kabul etmediğini belirtti. 20 yıldır çeşitli markaların çift odaklı cam-çerçevelerini kullanmaktayım. Tam da odak noktasında oluşan bir çizikle hiç karşılaşmadım. 2 yıl garanti ne için? Zaten ödediğimiz ücret normal camların kaç katı iken Atasun Optik neyi sigorta ediyor? Çerçevemi sorun giderilmediği sürece teslim almayacağım!

Sebahat Sebahat 22.710 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Sebahat06 Temmuz 2017

    Mağaza çalışanınız bile odak noktasındaki çiziğin müşteriden kaynaklı olamayacağını şaşırarak kabul ederken size anlayış göstermem mümkün değil. Sayfanızdaki müşteri memnuniyeti oranınızın ne kadar düşük olduğu firmanızı hiç rahatsız etmiyor demek ki? Camı yenilemediğiniz süre boyunca sosyal medyada bunu yaymaya #rezilatasunoptik şeklinde devam edeceğimi şimdiden bildiriyor bende sizin anlayışınıza sığınıyorum!

  • Atasun Optik Temsilcisi05 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, Kırılma ve çizilmelere daha dayanıklı cam özelliğimiz vardır. Ancak camların kırılma garantisi olmadığını belirtmek isteriz. Kırılma ve çizilmeler kullanıma bağlı durumlar olması sebebiyle garanti kapsamına girmemektedir. Tüketici haklarında gözlük camları için bir garanti verilmemiştir. Atasun Optik Olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetinin olması sebebiyle camlarda kaplama atması için 2 yıl garantimiz bulunmaktadır. Ancak kırılma ve çizilmeler kullanıma bağlı durumlar olduğu için garanti kapsamına girmemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Atasun Optik Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler