10 Haziran 2018
Yorum Yap
#10543710

Atasun Optik Çalışanın Tavrı!

Bugün 10 Haziran Pazar günü saat 13:00 ‘de İstanbul Cevizli Mahallesi Piazza AVM’deki Atasun Optik'ten oğluma bir gözlük almaya teşebbüs ettim.
Bayan kasiyer işlemi yapabilmesi için cep telefon numaramı istedi. Cep telefonum yok ev telefonumu vereyim dedim. Maalesef ancak cep telefonuyla satışı yapabileceğini söyledi. Ne alakası var dedim. Cep telefonum olmak zorunda mı, kalsın o zaman gözlük dedim. Arkadan başka bir satışçı kaba bir dille cep telefon numarası yoksa satış yok dedi. Fiş fatura/ e fatura kesmek için isim, adres ve varsa T.C. kimlik numarasının yeterli olduğunu söyledim. Satışçı bay arkasını dönüp gitti. Atasun Optik çalışanlarında iş bilmezlik, kabalık had safhada.

Erdem Erdem 662 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Erdem'in Teşekkür Mesajı10 Temmuz 2018

  Atasun Optik müşteri hizmetleri yetkilisi, söz konusu mağaza çalışanı ile ilgili gerekli aksiyonu aldıklarını belirtip bu durumun tekrar etmeyeceğini garanti etmiş ve özür dilemiştir. Yetkililere ilgilendikleri için teşekkür ederim.

 • Atasun Optik Temsilcisi09 Temmuz 2018

  Değerli Müşterimiz, En iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak üzere çıktığımız bu yolda, fikir ve yorumlarınız bizim için çok büyük taşımaktadır. Yaşadığınız durum ile ilgili bize geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederiz. Telefon görüşmemizde de belirtmiş olduğumuz gibi konu ilgili birimlerimizle paylaşılarak mutlaka geri bildirim sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Atasun Optik Müşteri İlişkileri

 • Erdem15 Haziran 2018

  Bu şikayetler için müteşekkir olmanız ve her bir şikayeti kendinizi düzeltmek için fırsat olarak görmelisiniz. Yoksa silinir gidersiniz piyasadan.

 • Atasun Optik Temsilcisi14 Haziran 2018

  Değerli Müşterimiz, Telefonda da yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden,ilettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları