sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Atasun Optik Bursa Kötü Hizmet Sunuyor

Halime Halime2 yıl önce

Bursa Atasun Optik yüzünüze göre ayarlarız diyerek 7 gün 24 saat takmak zorunda olduğum Emporio Armani marka gözlüğü sözde garantili olarak bana sattı, maalesef her hafta ayar yaptırmama rağmen gözlük ayar tutmadı birkaç hafta sonunda da kulak bölümü çatladı, garantili olmasına rağmen ilgilenmediler ve firma kabul etmedi dediler, bizzat kendim firmaya müracaat ettim anında firma sağ olsun yeniledi, fakat şu an hala gözlüğü takamıyorum çünkü ayar tutmuyor çok büyük, zorlanırsa da kırılacak diye korkuyorum artık, bu kadar çok para verip kullanamamak çok sinir bozucu. Resmen kandırıldım, müşteri memnuniyetleri sıfırın altındaymış.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Halime 2 yıl önce

Atasuna bu tutumunuzla hala güvenip gelen var mı? Varsa bile bu tutumlarınızla daha ne kadar insanı mağdur edip para kazanabileceksiniz? İnşallah değişirsiniz. Eskiden böyle değildiniz, çok yazık.

profile-icon Halime 2 yıl önce

Özrünüz özür bile değil, insanları yalanlarıyla ilgisizliği ile mağdur eden parasını alan sizin gibi ticari bir firma olmamalı diye düşünmeye başladım. Bir şey yapmayacaktınız beni niye çağırıyorsunuzki.

Atasun Optik Logo Atasun Optik 2 yıl önce

Değerli Müşterimiz, Geri bildirimize istinaden, firma tarafından değişen yedek parçalarda ram-rap-raj gibi seriler bulunmaktadır. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

profile-icon Halime 2 yıl önce

Çok pahalıya satılan bu gözlük ve camlarınında bana bahsedilen camlar olmadığını o camların biraz daha pahalı olduğunu bizzat müdüründen duydum, resmen kandırmışlar beni mahkemeye gitsem yeridir. Beni boşuna ayaklarına kadar çağırıp, bakıp, firma yanlış kodlu yenilemiş dediler, sinir katsayısı artırmaktan başka hiçbir şey yapılmadı yapılacağınıda sanmıyorum bu firmaya artık hiç güvenmiyorum ????

Atasun Optik Logo Atasun Optik 2 yıl önce

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri Memnuniyet Hattı: 444 6785

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler