15 Kasım
#12977458

Atasun Optik Beni Mağdur Bırakıyor

Ben takriben iki veya üç ay önce hanımım ve ben hem yakın uzak ikisi bir arada hem de ikişer adet güneş gözlüğü aldım zaten zaman zaman da alışverişlerim oluyor ve zaten takdir ettiğim bir firmasınız. Benim yakın uzak gözlüğüm sürekli vidası gevşiyor ve kullanamıyorum eğildiğim zaman yüzümden bile düşüyor. Gözlüğümü aldığım şubenize gidiyorum vidasını sıkıyorlar öylesine oldu ki çerçevenin vidası elimi bile rahatsız etmeye başladı ve en son şubenizdeki beyefendi gözlüğünüzü verin garantiye yollayalım dedi ve en az 30 iş günü içerisinde gelir deyince ben sıkıldım tabii ki. Ben iş adamıyım sürekli seminerlere ve yurt dışına gidiyorum gözlüğüm olmadan ben hiçbir şey yapamam. Ben bunu müşteri hizmetlerini de anlattım fakat çok saygısızca konuştu benimle.

Ahmet Ahmet 1.364 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı07 Aralık

  Önce şikayet var a teşekkür ediyorum sonra Atasun optiğe teşekkür ediyorum sıkıntım geç te olsa çözüldü. Bilhassa Atasun İzmir Hatay şube çalışanlarıne teşekkürler

 • Ahmet06 Aralık

  Atasun Optik'ten aldığım arızalı numaralı gözlük ile sorunum hala çözmediniz. Telefonda yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden şikayetimin en kısa sürede diye konuşuyorsunuz fakat sizin kısa süre dediğinizi ben hiçbir dilde bir karşılığını bulamıyorum tam beş gün oldu numaralı gözlüğümün bir vidasının arızasını bile gideremediniz. İnanın sizden alışveriş yaptığıma çok pişmanım ve çevreme bu durumu anlatmaya başladım. Yani bir gözlük vidası sorununu bile çözemiyorsunuz beni çok mağdur bıraktınız her işim durdu zararım çok acaba nasıl telefi edeceksiniz. Ben sizin gibi bir firmaya bu bana yaptıklarınızı yakıştıramıyorum sanki kabus görüyorum. Oysa ne güzel iyi niyetlerle sizin firmaya gelmiştim.

 • Ahmet06 Aralık

  Telefonda yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden şikayetimin en kısa sürede diye konuşuyorsunuz fakat sizin kısa süre dediğinizi ben hiçbir dilde bir karşılığını bulamıyorum tam beş gün oldu numaralı gözlüğümün bir vidasının arızasını bile gideremediniz. İnanın sizden alışveriş yaptığıma çok pişmanım ve çevreme bu durumu anlatmaya başladım. Yani bir gözlük vidası sorununu bile çözemiyorsunuz beni çok mağdur bıraktınız her işim durdu zararım çok acaba nasıl telefi edeceksiniz. Ben sizin gibi bir firmaya bu bana yaptıklarınızı yakıştıramıyorum sanki kabus görüyorum. Oysa ne güzel iyi niyetlerle sizin firmaya gelmiştim.

 • Atasun Optik Temsilcisi20 Kasım

  Değerli Müşterimiz, Telefonda da yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden,ilettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları