19 Eylül 2018
Yorum Yap
#10925691

Atasun Optik Ayıplı Ürünü İade Almıyorlar

Henüz 4-5 gündür Atasun'dan almış olduğum Rayban round model gözlüğümün alt kısmında camında nokta şeklinde renk açılması gördüm ve hemen Bursa Kent Meydanı AVM Atasun'a götürdüm. Oradaki suratımıza bile zor bakan sorumlu olan beyefendi. Ürünü 48 saat içinde götürseydim direkt ayıplı ürün olarak alabileceğini ancak şu an incelemeye göndermek zorunda olduğunu söyledi. 14 gün iade ve 30 gün değişme hakkımı söylemediler bile ve ben bu durumu gözardı ederek yine de kabul ettim. 27 ağustos'ta incelemeye yolladığım gözlük 19 Eylül oldu hala beklemede olarak görünüyor.


Defalarca şubeye de gittim müşteri hizmetlerine de gittim 20 iş günü hakları oldukları dışında başka bir cevap alamadım. Ürünü aldığım için pişmanım. 48 saatte götürmediğim için 4-5 gün sonra (bayram sebebiyle) götürdüğüm için bu mağduriyeti yaşıyorum. Sorunlu ürünü kullanmak zorunda değilim. İnceleme sürecini de beklemek zorunda değilim. Üründe renk atmasını ben yapamayacağım gibi, 48 saatte nasıl geri alabiliyorsa 4-5 günlük gözlük için de bana yıpratma muamelesi yapılmamalıydı.


Ürünü acil iade etmek istiyorum. Yapılan muamelenin tamamen yanlış olduğunu düşünüyorum ve kendi sitelerinde yazan 14 günde iade hakkımı kullanmak istiyorum. Üstelik ürün sorunlu! Atasun'dan daha önce de 3 tane Rayban gözlük aldım fakat hiçbirinde deforme olmadı. Bu ayıplı ürünü acilen iade etmek istiyorum ve artık Kent Meydanı AVM çalışanları ile muhatap olmak istemiyorum!

Yağmur Yağmur 1.571 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Yağmur28 Eylül 2018

  1 ay sonra ürününüz kullanıma hazır mesajı geldi. Ama hala ürün ortada yok :d şaka gibisiniz atasunnnnn! Ürün de 3 ekimde gelecekmiş. Ağustosta verdiğim kusurlu gözlük, camları değişerek tamirli olarak bana 2 ay sonra geliyor. Kış geldi sayenizde :d 450 TL yazın kullanamayacağım tamirli gözlüğe vermiş oldum. O ürün gelsn. Size iade edeceğim ben hazır ol Atasun.

 • Yağmur26 Eylül 2018

  2 günlük kullandığım optik güneş gözlüğü camında kaplama hatası görülmüş. Yani hata kabul edilmil fakat yeni cam verme kararına varmışlar. Yeni gözlüğümün camlarının değişmesini değil, yeni gözlük istiyorum. Şu saatten sonra markaya ve müşteri için hiçbir şey yapamayan atasuna güvenmediğim için gözlüğün yenisini de istemiyorum. Ücretimin iadesini istiyorum. Yeni ürün yerine camları değişmiş gözlük istemiyorum çünkü! Enayi yerine koyulduğum için de gözlüğün yenisini dahi kabul etmiyorum artık. 1 aydır aynı bahanelerle oyalanıyorum. Artık birileri bir şey yapsın veya mahkemeye gideceğim. Camları değişmiş gözlükleri Atasun çalışanları satın alsın. Ben almıyorum.

 • Yağmur26 Eylül 2018

  2 günlük aldığım Rayban güneş gözlüğünün camında minik renk açılması fark ettim ve ürünü hemen fark edince geri götürdüm. Fakat 20 iş günü dolmasına rağmen (27 Ağustos - 26 Eylül ) ürün hakkında tek bir bilgi bile alamadım! Ürünü iade etmek istiyorum acil. Kendinizden de üründen de soğuttunuz. Sayenizde kış geldi hala güneş gözlüğüm gelmedi. 27 ağustosta verdiğim ürün hala gelmedi. 2 gün kullanabildiğim ayıplı ürünü bekliyorum hala! Kurumsal firmayız demeyin hiç! Kapalı Çarşı esnafı sizden daha güvenilir ve sözünün de malının da arkasında!

 • Yağmur26 Eylül 2018

  20 iş günü dolmasına rağmen hala dönüş alamıyorum! 27 ağustosta verdiğim ürün hala gelmedi. 2 gün kullanabildiğim ayıplı ürünü bekliyorum hala! Kurumsal firmayız demeyin hiç! Kapalı Çarşı esnafı sizden daha güvenilir ve sözünün de malının da arkasında!

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler