27 Şubat 2019
#11649541

Atasun Optik Ayıplı Mal Satıyor!

Atasun Optik internet sitesinden güneş gözlüğü aldım kargodan teslim alıp açtığımda camının bariz çizik olduğunu gördüm Yalova Kipa Atasun optiğe götürdüm yenisi ile değiştirdiler, daha mağazada onunda çizik olduğunu tespit ettim, bir tane daha verdiler yüzeysel baktım çizik göremedim ve aldım.


Evde taktım kulağımı rahatsız ettiğini fark ettim tekrar değişim ya da iade için mağazaya götürdüm yüksek WAT 'lı ışığın altında bakıp gözlüğün çizik olduğunu söyleyip değişim yapmadılar.


Müşteri hizmetleri ile görüştüm bana verilen 2 gözlüğün çizik olduğunu üçüncüsünün de çizik olma ihtimalinin yüksek olduğunu söyledim, haklısınız ama gözlüğü değişemiyoruz, dediler. Yani ayıplı malı bana sattılar.

Ayhan Ayhan 11.727 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ayhan05 Mart 2019

    Telefon kayıtlarınızı dinlerseniz iyi olur önce gözlüğü değiştirebilirsiniz deyip sonra vazgeçtiniz. Konuyu Tüketici Hakem Heyeti'ne taşıdım zaten Çünkü değişim hakkımı sizin bana yolladığınız çizikli gözlükten dolayı kullandım buradan herkese duyurulur Atasun Optik ten alışveriş yaparlarsa iki kez düşünüp 10 kez gözlüğü incelesinler Çünkü ürünlerinin 0/0 de 80 i çizik

  • Atasun Optik Temsilcisi05 Mart 2019

    Değerli Müşterimiz, Telefonda da yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları