20 Ocak 2014 #2245828

Atasun Optik Açılmamış Kutudaki Lenslerin Değişimini Yapmıyor!

Sayın İlgili; 08/2013 tarihinde 2'şer kutu lens almıştım. Doktora gittim ve lens numaralarım değiştiği için, lensleri aldığımız Kale Center AVM Atasun Optik mağazanızda yeni lens numaralarıma göre lens değişim talebinde bulundum.


Bahsettiğimiz lenslerin faturası ve kutularını açılmamış olduğunu da belirtmek isterim. Herhangi bir yardımda bulunamayacaklarını merkezle görüşmemiz gerektiğini ileterek bizi gönderdiler.


Merkezi aradık ve şikayet kaydı açtıklarını bize dönüş yapılacağı belirtildi. Çağrı merkezindeki arkadaşın konuşmasından anladığım kadarıyla olumlu dönüş olmayacağını düşünüyorum.


Sağlık söz konusu olduğu için lenslerinde kapalı kutu olması nedeniyle değişim talebinin onaylanması gerektiğini düşünüyorum.

Meltem 232 Okunma

Cevaplar

  • Meltem24 Ocak 2014

    firma şikayet ile ilgili karşındaki kişiyi muhatap alıp bilgi bile vermemişlerdir. Kurumsallıktan ve 0 memnuniyetten bahsedilmekte ama ben bu görüşe katılmıyorum. Tşk.

  • Meltem22 Ocak 2014

    Sn.ilgili, Aşağıdaki açıklamınız ile ilgili fatura tarihimi bilmediğim için dönüş yapmamıştım. Öncelikle itirazımın devam ettiğini söylemek isterim. Ekte firmanız tarafından eşimin adına kesilen fatura bulunmaktadır. 19.08.2013 tarihinde prosedürünüzün değiştiğini yazmışsınız, ancak fatura da herhangi bir açıklama göremiyorum. Ayrıca da bu lensleri aldığımızda bize bu şekilde mağazanızdan bilgi verilmediğini ve faturanında üzerinde herhangi bir uyarı olmadığı için aşağıdaki açıklamanıza itiraz etmekteyim. Bir önceki yazımda da belirtiğim üzere elimde faturam duruyor,lens kutularında herhangi bir hasar ve açılma söz konusu değil. Lens numaralarım değiştiği için sizden bu lenslerin geri alımını ve yerine yeni numaralara göre lenslerin tedarik edilmesini istiyorum. Bunda herhangi bir art niyet olmadığı bellidir. Ayrıca da sormak istediğim bir konu daha bulunmaktadır, bu lenslerde değişim yapamıyoruz diyorsunuz, peki ben bu lensleri kullanamayacağıma göre, bunlar tıbbi malzeme olduğu için elimizde kalacak ve israfa neden olacaktır. Ama siz bunları iade aldığınızda takdir edersiniz ki, başka bir müşterinize satabileceksiniz, ama benim elimde kalacak ve kullanamayacağım için çöpe atmam gerekecek. Konunun bu sebeplerde göz önüne alınarak tekrar değerlendirimesini talep etmekteyim. Saygılarımla,

  • Atasun Optik Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, çözüm için gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri %100 Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön