04 Nisan 2013 #1723967

Atasun Optik %100 Müşteri Memnuniyetiymiş!

28.03.2012 tarihinde Gaziemir mağazadan sipariş verdiğimiz gözlük 2.4.12 tarihinde teslim sözü verilmiş olmasına rağmen teslim edilmedi. Narlıdere de ikamet etmekteyiz dün 2 defa teslimat için Gaziemir e gitmek zorunda kaldık. bugün ne arayan var ne soran ne de gecikme mesajı atan. Yaptığınız reklamlara yazık boşuna bu kadar para döküp reklam yapmaya uğraşmayın artık.


Kaliteniz, memnuniyetiniz ortada. Şikayet var sitesini daha önce okumuş olsaydım mağazanızın önünden bile geçmezdim. Narlıdere de adı sanı duyulmamış mağazalar 2 saatte gözlük teslim ediyor bilginize.

Gülşah 272 Okunma

Cevaplar

 • Gülşah18 Aralık 2014

  Gerekli işlemler yaklaşık 2 yıldır sonuçlanamadı :)

 • Gülşah13 Haziran 2013

  mahşallah ne takipmiş ama... takip et et ipin ucu gelmedi.... nerdeyse gözlük değiştirme zamanı geldii..

 • Gülşah07 Nisan 2013

  Vee.... Hiçbir sonuç alamadık. kağıdımızın geri veriliş sürecinde bile oyalandık ve bu durumun kasten yapıldığı konusunda endişelerimiz var. Çünkü reçetemin 10günlük süresi dolduktan sonra kağıt verildi... Başka bir yerdende gözlük alamıyorummm... Bugüne kadarda ne merkezden ne mağazadan geri dönüş alamadım.... Bu mağduriyetim nasıl giderilecek...?

 • Gülşah05 Nisan 2013

  Ben sizin Gaziemir mağazanıza ne desem az... Dün mağazayı aradım cep telefonumu benden tekrar istediler gözlüğünüzün akıbeti hakkında size bilgi vercez dediler.... Sanki devlet meselesi..... Tabiki ne arayan var ne soran. Bugün (5.4.13) saat 13:00 mağaza tekrar gittik kağıtlarımızı geri almaya. kağıtlarımızın Alsancak merkezde olduğunu 17:30da ancak getirtebileceklerini söylediler. 4-5 saattir alışveriş merkezinde vakit geçirmek zorunda kaldık ve şimdide saat 20:30 da getireceklerini söylüyorlar. Üç kuruşluk gözlük için çektiğimiz eziyet ve yol paralarını kim karşılayacak. Stresimizde cabası yani........................

 • Atasun Optik Temsilcisi04 Nisan 2013

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri www.atasunoptik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön