14 Aralık 2015

Atasun Optik Yeni Aldığım 2 Gözlüğün İkisininde Camları Kusurlu!

Ümraniye Canpark ve Buyaka Atasun'dan aldığım 2 gözlüğün camı kusurlu. 28.11.2015'te şubelere incelemeye verdim. En iyi camdan olan ilk gözlükte sol camda görüntü dalgalanması ve filtre farkı vardı. İkincisinin de sağ camının üstü çerçevenin dışındaydı, camı dışarı fırlayacak gibiydi; şube çalışanı da zaten büyük kesildiğini söyledi ve aldı. Yeni 2 gözlüğün de kusurlu çıkması beni soğuttu. Üstelik Canpark'taki çalışan, "hafta sonu yoğunuz, hafta içi gelirseniz yardımcı oluruz" deyip beni göndermeye çalıştı. Müşteriye ilgi satana kadar ve ikisi de tadilatın 21 gün olduğunu söylemedi, gözlüksüz kaldım. 16 Aralık'ta yolculuğa çıkacağım üstelik! Müşteri hizmetleriyle de görüştüm, dönmediler!

Gülin 482 Okunma

Cevaplar

  • Gülin 19 Aralık 2015

    Beni hiçbir şekilde aramadılar, ilgilenmediler. Gözlüksüz şekilde yola çıktım. Eşim uğrayıp gözlüğün birini sormuş. Gözlük oradaymış, almış, fakat camının hala çerçevenin dışında olduğunu söyledi. Ben daha bu firmayla uğraşamam. İnsanlara tavsiyem gidip yerel firmalardan alın gözlüğünüzü, paranızla rezil olmayın.

  • Atasun Optik Temsilcisi16 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön