Atasun Optik Tag Heuer Gözlüğümün Garantisi Bulunamıyor.

Suat D. |

Hediye gelen Tag Heuer gözlüğümün saplarında erime ve soyulma meydana geldi. Sapların uç kısımlarında ise kopmalar başladı. Gözlüğü garanti kartıyla birlikte alınan mağazaya götürdüğümde benden faturası istendi. Hediye olduğu için faturasının olmadığını söyleyerek, imzalı ve kaşeli garanti kartının ne işe yaradığını sorduğumda cevap verilemedi. Garanti kartına istinaden faturasını bulun dedim, bulamadılar. Satın alma tarihi bilinmediği için kabul edilemezmiş. Gözlüğümün sapları günden güne silgi gibi erimektedir. Ben bu gözlüğün garanti süresi dolmuş dahi olsa üretim hatası olarak kabul edilip tamirini ya da değişimini istiyorum.

Etiketler :

Çerçeve Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suat D.
  15 Mart
  21:19

  Fatura bilgilerini vermemize rağmen sisteminizde bulunamamaktadır. Gözlük Muhittin Gökbulut adına fatura edilmiştir. Sisteminizde faturayı bulamıyor olmanız benim problemim değildir. Zaten talebimin üzerinden 6 ay geçti. Bu süre zarfında ürünün garantisi varsa bile süreyi siz doldurdunuz. Sizden kısa sürede olumlu dönüş alamazsam elimdeki imzalı ve atasun kaşeli garanti kartımla hakkımı tüketici hakem heyetine başvurarak arayacağım.

 • 14 Mart
  16:12

  Değerli Müşterimiz,

  Sistem üzerinde bilgilerinize ulaşılamamıştır. Fatura bilgisinde yer alan isim, soy isim bilgisini paylaşırsanız araştırıp bilgi vermek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Atasun Optik Müşteri İlişkileri

 • Suat D.
  08 Mart
  18:39

  Şikayetimin üzerinden 4 ay geçmesine ve inceleme yaparak sizi bilgilendireceğiz denilmesine rağmen dönüş yapılmamıştır. Bu süre zarfında ürünün garantisi varsa bile onu da doldurdunuz. Sizin gözünüzde hiçbir değeri olmayan garanti belgemle hakkımı tüketici hakem heyetine başvurarak yasal yollardan arayacağım!

 • Suat D.
  03 Aralık
  11:06

  Bu sene dönersiniz umarım?

 • 23 Kasım
  13:34

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz.
  Saygılarımızla.

  Atasun Optik Müşteri İlişkileri
  Memnuniyet Hattı: 444 6785