Atasun Optik Tadilat Edemediler, Üstüne Cam Kırıldı!

Kubilay K. |

Ankara Arcadium mağazasından hatırı sayılır ücret ödeyerek aldığımız çerçevesiz,%45 inceltilmiş, kırılmaya dayanıklı camdan olan gözlüğün, sag camın sap ile birleştiği yerde oynama oluşmuş, gözlüğün terazisi bozulmuştu.

1- Tamiri için;Küçük plastik pim gibi şeyleri değiştirip geri verdiler.
2- 1-2 hafta sonra tekrar oynama olunca ustaya baktıracaklarını söylediler,pimleri yapıştırıp geri verdiler.
3- Tekrar oynama yapınca,bu seferde pimler tekrar değişti.Cam sürekli değişim yapılan pim deliklerinden kırıldı ve camın değişimini istedim. Zar zor ikna olunca,kırılan camı diğer camla alakasız bir cam takıp geri verdiler. utanmadan tedarikçi değiştiği,o cam yok diyorlar.Tüketici Mahkemesine kadar gideceğim.

Etiketler :

Cam Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kubilay K.
  26 Temmuz
  11:35

  Biraz zorlamaylada olsa, en sonunda şubenin tanıdıklar bir müşteri olduğumuz için biraz süreç rahat ilerledi,ama ilk başta değişim yaptık diye yeni taktıkları sag camı çin malı ve soldaki orjinal camdan farklı renk ve agırlıkta bir cam taktıklarını unutmuyoruz.

  En sonunda tekrar tekrar iteleyerek her iki camı da değiştirdiler, madem vardı ve değişebiliyordu neden uğraştırdınız? Burdaki sorun firmada mı firma çalışanında mı? Tabiki doğru ayırmak gerekir ama firma çalışanının firmayı ve kaliteyi önde tutma bilinci olmalı en azından.

  Bizlerde hizmet sektöründe yer alıyoruz ve bizlerde müşterilerimize kendi sektörümüzde bir dediğini iki etmeyecek şekilde yaklaşıyoruz.. Kalite anlayışımız farklı olabilir.

  emeği geçen Atasun optik Arcadium çalışanlarına , Şikayetvar.com\'a teşekkürler. Ama ilk dediğim gibi farklı ve ucuz cam verip iade eden Çalışanı affetmiyorum!

 • 16 Nisan
  15:21

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi,

  Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, gerekli işlemler başlatılmıştır.


  Saygılarımızla.
  Atasun Optik Müşteri İlişkileri
  www.atasunoptik.com.tr