18 Ekim 2016

Atasun Optik Organik Cam Çıtkırıldım Çıktı!

Yaklaşık 1 sene önce Atasun'an bana sunulan farklı seçenekler içerisinden özellikleri iyi ve fiyatı da bu sebepten fazla olan organik camlı bir gözlük ile yedeğini aldım. Fakat asıl gözlük bir iki yere düştükten sonra üzerinde kırıkların oluştuğunu gördüm. Mağazaya durumu söylediğimde onlar bunların çapak olup düşme sonucu oluşmasının normal olduğunu söylediler.

Bense 15 senedir organik cam kullanan biri olarak bu zamana kadar farklı yerlerden aldığım organik camların hemen hemen hiçbirinde bu şekilde çapak tabir ettikleri kırığın oluşmadığı halde bunda bir iki düşmeden sonra oluştuğunu söyledim.

Neyse mevzuyu kabullendim ve mecbur yedeğini kullanmaya başladım. Yedek gözlüğü de kullanırken yine neredeyse her düşme sonucunda camda ufak kırıkların (onlara göre çapak) oluştuğunu gördüm. Ben soruyorum. Hem de iyi kalitede olduğu söylenen bu organik camların çıtır çıtır kırılması normal mi?

Yahya 2.794 Okunma

Cevaplar

 • Yahya03 Kasım 2016

  Hala bana bir dönüş yok, helal olsun. Atasun'u tercih edenler reklamlara kanmasın. Reklam 10 numara gözlük camları 0.

 • Yahya25 Ekim 2016

  Faturada yer alan isim Yahya Yıldırım. Faturayı bulamadım. Ama gözlük camlarının barkodlu paketleri elimde. Gözlük camlarını çerçeveleriyle birlikte Ümraniye Santral ATASUN'dan almıştım, kayıtlarınızda vardır. Camlardan biri Organik Standart Altın diğeri de Organik Standart sınıfında. İkisinde de birçok kırık oluştu. Hiç böyle bir şeyle karşılaşmamıştım.

 • Atasun Optik Temsilcisi20 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Fatura da yer alan ismi ve fatura numarasını paylaşmanız mümkün müdür? Teşekkür ederiz. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

 • Yahya20 Ekim 2016

  20.10.2016 tarihi itibariyle konuyla ilgili bana geri dönüş olmadı.

 • Atasun Optik Temsilcisi18 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön