02 Mart 2016

Atasun Optik Odak Alamıyorlar!

Bir sene önce mağazanızdan gözlük aldım. Odakları yanlış alındığı için 3 kere camlar tekrar yapıldı. Yine olmadı ben de uğraşamadım artık sınav dönemimdi. Geçtiğimiz ay gözlükleri tekrar götürdüm. Çalışanınız odaklarında sıkıntı olduğunu söyledi. Genel merkezle irtibata geçtim ve camlarım ücretsiz tekrar yapıldı. Gözlüğüm geldi alışmaya çalıştım ama görmemde hala sıkıntı var. Başka bir optikçiye ve doktora gittim. Numaralarımda sıkıntı olmadığını ama odakları çok dışta olduğunu söylediler. Ben 5 yaşımdan beri gözlük takıyorum ve astigmatlarım çok yüksek ama daha önce böyle bir şey yaşamadım. Çerçeveyle birlikte gözlüğü (zaten hiç kullanamadım) iade etmek istiyorum!

İlgın 1.338 Okunma

Cevaplar

  • İlgın 29 Mart 2016

    Daha önce yaptığım şikayette gözlük camımın odağının doğru alınamadığını belirtmiştim defalarca cam yapılmasına rağmen yaşadığım rahatsızlık çözülmedi. Mağazadan geri dönüs geldi. Yapacak bir şeylerinin olmadığı tarafıma iletildi. Madem cam yapamıyorsunuz en azından hiç kullanmadığım gözlügü alıp paramı iade edip mağduriyetimi en aza indirmenizi beklerdim. Bir hukukçu olarak şikayetim bu platformda çözümlenmezse başka yollardan hakkımı arayacağım.

  • Atasun Optik Temsilcisi02 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön