Atasun Optik Müşterisini Yanıltmaya Çalışıyor!

Samet A. |

Güneş gözlüğümün camı benim hatam nedeniyle kırılmıştı. Atasun Optik Eskişehir Espark şubesine gittim ve cam değişikliği ile bu gözlüğü kullanıp kullanamayacağımı sordum. Bana sorun olmadan camları değiştirebileceklerini söylediler ve bir çift cam sattılar. 20 gün sonunda gözlüğü alabildim. Ancak, 6 hafta sonra takılan camlardan biri yerinden çıktı. 10 gün sonra aynı cam takılmış olarak gözlüğü geri aldım. Bir hafta sonra aynı cam tekrar çıktı ve bu kez çatladı. Tekrar şubeye gittiğimde çerçeveyi bu kez düşmeyecek şekilde tamir edebileceklerini ama kırılan camın yerine yenisi için para alacaklarını söylediler.

Sorum şu; eğer çerçeve, cam değişikliği ile kullanılamayacak durumdaysa en başta neden 130 TL değerindeki camı sattınız? Eğer çerçeve tamir edilebilecek durumdaysa ve yanlış uygulama nedeniyle cam düşüyorsa neden benim tekrar cam için ödeme yapmam gerekiyor?

Etiketler :

Cam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  13:56

  Değerli Müşterimiz,

  Tüketici haklarında gözlük camları için bir garanti verilmemiştir. Atasun Optik olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetinin olması sebebiyle camlarda kaplama atması için 2 yıl garantimiz bulunmaktadır. Ancak kırılma ve çizilmeler kullanıma bağlı durumlar olduğu için garanti kapsamına girmemektedir.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Atasun Optik Müşteri Hizmetleri

 • 09 Haziran
  15:24

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz.
  Saygılarımızla.

  Atasun Optik Müşteri İlişkileri
  Memnuniyet Hattı: 444 6785