14 Ekim 2016

Atasun Optik Müşteri Memnuniyetinin Hiçbir Şekilde Sağlanmaması...

Eşime doğum günü sebebiyle Ray-Ban marka gözlük aldım. Eşimin yüzüne uymadı gözlük. İlk olarak şehir dışında olmamız sebebiyle iade sürecini 3 gün geçtik diye hiçbir yardımda bulunulmadı. Sonrasında gözlüğü değiştirmeye gittik herhangi bir Atasun mağazasından başka bir Ray-Ban model gözlük ile değiştirdik. Fakat eşim kullanmaya başladığında gözlüğün kendisinde baş ağrısı yaptığını belirtti. Özellikle o gözlüğü taktığı zaman gözlerinin üstünde başının arka tarafında bir baş ağrısı oluştuğundan bahsetti. İlgili gözlüğü değiştirmek istediğimizde de hiç bir şey yapılamayacağı belirtildi. Sonuçta değiştirdiğimiz gözlüğün baş ağrısı gibi bir sıkıntı yaratacağını bilemezdik. Bu konuyla ilgili incelemeye gönderebileceğimizi başka türlü bir yardımda bulunamayacaklarını belirttiler. Bir daha da Atasun Optik'ten alışveriş yapmam. Çevremdeki insanları da yapmamaları için örgütlerim.

Aslı 2.614 Okunma

Cevaplar

 • Aslı 19 Ekim 2016

  Eşime doğum günü nedeniyle aldığım gözlük kendisinin isteği ile değiştirildi. Fakat değişim yaptığımız gözlük eşimde şikayet etmesine neden olacak bir baş ağrısına neden oldu. Bununla ilgili optimum ve Viaport AVM de bulunan atasun optiklerden yardım istediğimizde yardımcı olamıcaklarını. Zaten değişim yapıldığını söllediler. Bir önceki şikayetime Atasun Optik yetkilileri şöyle yazmış "müşteri memnuniyeti gereği değişim süremiz 30 gün". Benim bildiğim hangi mağazadan nereden ne alırsan al 30 gün o ürünü değiştirmek için süre verilir. Bu sanki bi lütufmuş gibi insanlara sunulması çok yanlış. Değişim yaptığımız ürünün camları dolayısıyla bir rahatsızlığımız var (baş ağrısı yapıyor). Bu durumla ilgili bir çözüm bulunmasını istiyorum. Zaten değişim yapmışsınız diyerek çözüm bulunmamasına yönelik davranılmasını anlayabilmiş değilim. İnsanlar Atasun Optik diye bir dünya para ödüyor sonuçta.

 • Atasun Optik Temsilcisi18 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, İşleminiz tarafımızca araştırılmış olup, 25.08.2016 tarihinde alınan ürünün değişimi 08.09.2016 tarihinde yapılmıştır. Değişim süremiz fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde hasarsız ürünlerde yapılabilmektedir. Tüketici haklarında mağazadan satın alınan ürünlerde, üründe üretim kaynaklı bir hata yoksa değişim hakkı verilmemiştir. Atasun Optik olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem sebebiyetiyle 30 gün içerisinde değişim yapabilmekteyiz. Bu süre geçtiğinde sistemsel ve prosudür gereği işlem yapılamamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Atasun Optik Müşteri İlişkileri

 • Aslı 17 Ekim 2016

  Optimum atasun ve Viaport atasun

 • Aslı 14 Ekim 2016

  Önce müşteri hizmetlerini aradık katiyen yardımcı olamayacaklarını belirten şekilde konuştular. Yardımcı olmaya yönelik yaklaşım yoktu hiçbir şekilde. Sonrasında tepe natiulus mağazasıyla görüştük, sonra optimum, akasya AVM, Viaport mağaza ile görüşmelerimiz sonucu hiç bir yardımcı olacak yaklaşımda bulunulmadı.

 • Atasun Optik Temsilcisi14 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, İşlem yapılan mağaza ismini paylaşmanız halinde ilettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön