Ali Ö. Teşekkür Mesajı

Sorunum giderildi teşekkürler atasun optik:)

Atasun Optik Müşteri Memnuniyeti Satış Gerçekleşene Kadar!

Ali Ö. |

02.08.2015 tarihinde Atasun Optik Sefaköy Armonipark şubesinden Mustang marka güneş gözlüğü aldım. Gözlüğü aldıktan 2 gün sonra değiştirmek zorunda kaldım zira aldığım gözlüğün çerçevesi burun bölgeme ciddi bir baskı yapması sonucu şiddetli baş ağrısı yapıyordu. Ancak değişimde aldığım ikinci ürünü de 5 gün sonra tekrar bayiye götürdüm çünkü aldığım 2. ürün de benim kulak üstü ve şakaklarıma ciddi şekilde zarar verdi ve bu ürünü değiştirmediler.

Mağdur olmama rağmen hiçbir çözüm yoluna gidilmedi, keyfi değişim hakkım 1 defa imiş, kendileri de biliyor ki ben ilk değişimi de ve ikinci şikayetimde keyfi değil. Demek ki her şey satana kadar. Bir daha Atasun Optik'ten hiçbir ürün almam.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Ö.
  13 Ağustos
  12:05

  Teşekkürler şikayetvar.com:)

 • Ali Ö.
  12 Ağustos
  17:03

  Sorunum giderildi teşekkürler atasun optik:)

 • Ali Ö.
  12 Ağustos
  14:49

  Atasun Optik armoni park şubesinden 02.08.2015 tarihinde mustang marka aldığım güneş gözlüğüm burun bölgeme yaptığı baskıdan dolayı şiddetli baş ağrısı yaptığından ürünü aldığım günden 2 gün sonra bayiye gittim ve değiştirmek zorunda kaldım. Şube çalışanına bu üründe de bi sorun çıkarsa ne olacağını sordum keyfi olmamak koşuluyla her türlü hakkımın olduğunu bana iletti! Ancak severek aldığım 2ci üründe kulak ve şakak bölgemi ciddi rahatsız etmesi sonucu tekrar bayiye gittim, bana hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler. Müşteri hizmetleriyle görüştüm ama onlarda sorun çözme konusunda hiçbir gayret göstermeden yapılacak bir şey olmadığını söylediler. İnsanlarımı kandırıyorlar?

 • 11 Ağustos
  14:23

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz.
  Saygılarımızla.

  Atasun Optik Müşteri İlişkileri
  Memnuniyet Hattı: 444 6785