21 Eylül 2013

Atasun Optik Mağaza Müdürü Sebebiyle Markadan Soğudum!

31 ağustos tarihinde Mecidiyeköy şubesinden Mustang marka gözlük aldım. Ancak gözlük kenarlarının iç cama değdiğini fark ederek 7 eylül tarihinde aldığım mağazaya geri götürdüm. iç tarafa değdiği için çizilme gösterdiğini bunu değiştirmek istediğimi söyledim. A** İ** S** adındaki mağaza müdürü saygısız şekilde yanıtlar vererek hiç bir çözüm yolu bulmadı. Gözlüğü ben ters tarafa kapatıyormuşum bu yüzdende müşteri hatası denildi.

Oysaki satış elemanı S** Hanım bana gözlüğü nasıl kapatacağıma dair bilgi vermediği gibi 1 hafta içinde ne olursa olsun iade alırız dedi. Mağaza müdürünün o davranışları sebebiyle ben bu ürünü iade etmek istiyorum. 2 kere çağrı merkezi aradım. Dönüş yapan yok.

Akin 217 Okunma

Cevaplar

  • Akin 09 Ekim 2013

    Çözüm için hiç bir işlem yapılmadığı gibi aranılmadım bile. bir e-posta atarak iade hakkınız yok deniliyor. ama ürünü satarken bana ne sebeple olursa olsun geri iade alırız denildi. sizin mağaza müdürü diye koyduğunuz insan daha nasıl davranması gerektiğinin bilincinde olan birisi değil. Standart cevaplarla çözüm sunulmuş gibi göstermeniz sebebiyle kınıyorum sizi

  • Akin 23 Eylül 2013

    mail ile iletmiş olduğunuz şey çözüm değil. ben mağaza müdürünüz yüzünden Atasun optikten soğuduğumu bildirdim. ben o mağazaya gözlüğü götürürken değişim/iade için götürmemiştim. mağaza müdürünün davranışı yüzünden iade etmek istedim. kaldı ki gözlüğü satarken kullanım klavuzuda koyun içerisine o zaman. önce sol sonra sağ taraf kapatılacak ve cam çizilmeyecek diye bir savunma duymadım. ben onumu hesaplamam gerekiyor her seferinde. bunu söylediğimde ise sadece bu markada böyle diye geçiştiriyor. ürünü bana satarken satış temsilcisi hiç bahsetmedi. üstüne üstlük ne olursa olsun iade edebilirsiniz lafını kullandı. ben şimdi hangisini ciddiye almam gerekiyor. işinize geleni değiştirin sonra müşteri memnuniyeti diye her yerde övünün. hiç bir şekilde haklı değilsiniz.

  • Atasun Optik Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, çözüm için gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri %100 Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön