05 Ocak 2015

Atasun Optik Lens Solisyonunu Değiştirmedi.

13.12.14 tarihinde, kxxxy AVM şubesinden 3 al 4 öde kapsamında lens aldım. Geçen senede aynı kampanya mevcuttu ve memnun kaldığım için bu senede dahil olmak istedim. Geçen sene alışveriş yaptığım şube aldığım 4 kutu lens için 4 kutu solüsyon hediye etti.

Bu şubeyi yakınlıktan dolayı tercih ettim, alışveriş esnasında yeni bir şube ve yeterli stok olmadığı için 2 adet. Solüsyon numune verildi. Verilen solüsyonları, üzerindeki tüketim tarihine kadar bitiremeyeceğim için, hiç açmadan şubeye götürdüm ve ileri tarihli solüsyon ile değiştirmelerini istedim. Fakat şube sorumlusu, ellerinde solüsyon olmadığını iletti. Ben alışveriş yaparken de yetersiz stok mevcuttu.

Gülçin 2.029 Okunma

Cevaplar

  • Gülçin06 Ocak 2015

    Bugün ilgili şubeden arandım. Lens ile birlikte verilen solüsyon numune! Kapsamında olduğu için şubeye gelirse! Aranacağımı ilettiler. Diğer müşteriler de ellerinde olmadığından solüsyon dahi verememişler! Nasıl bir işse hem stok yok hem sevkiyatın gelme tarihi belli değil! Lütfen aramayacaksanız bile ilgili olduğunuzu gösterin müşteri memnuniyeti adına, not aldık takipte kalacağız falan deyin! Tekrar tercih etmeyeceğim bir şube!

  • Atasun Optik Temsilcisi05 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön