01 Şubat 2014

Atasun Optik Kredi Kartımdan Fazladan Çektiği Paralar!

27 aralıkta Alsancak Kıbrıs Şehitleri Atasun Optik'e eşimin gözlüklerinin cam değişikliği için danıştım. 3 ocak 2014'te teslim almaya gittim. 18 tl ücreti olduğunu söylediler bozuk paraları olmadığı için eziyet çıkartmayayım diye maaş kartımı verdim. İlk pos makinesinden red geldiğini söylediler ve 2. defa diğer cihazdan çekim yapıldı aynı gün 20 dakika sonra başka bir işlem için maaş kartımı tekrar kullandığımda 2 defa 18 tl çekilmiş olduğunu gördüm.

Ve Atasun Optik bunu kanıtlamama ekstreleri götürmeme defalarca gitmeme rağmen her seferinde beni oyaladı en sonunda bankadan aldığım dekontları götürünce 1 şubat 2014 arayıp parayı banka hesabıma havale edeceklerini söylediler.

Arzu 783 Okunma

Cevaplar

  • Arzu 06 Şubat 2014

    asla bir daha atasun optikten alışveriş etmem ve çevremdekilere ettirmem çekilen para küçük bir para olmasa idi çok mağdur olabilridm.

  • Atasun Optik Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, çözüm için gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri %100 Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön