10 Ekim 2016

Atasun Optik Kemik Gözlük Çerçevemi Kırdılar.

Yaklaşık bir ay önce 50 liralık plastik çerçeve bakmaya girdiğim Atasun'da gözlük denerken, bir çalışan Vanni marka kemik gözlüğümü alıp izinsiz bir şekilde temizleme makinesine koyuyor.Makineden çıkarıp temizlerken kemik çerçeveyi kırması neredeyse imkansız olan bir yerinden kırıyor. Sonuç: 1 aydır 5 numara miyop gözümle gözlüğümü bantlayarak dolaşıyorum. Çünkü neymiş efendim para iadesi yapamazlarmış, beğendiğim bir çerçeveyi başka bir optikçiden temin edemezlermiş. Peki ben mecbur muyum Atasun'da satılan çirkin ve TV ekranı boyutunda gözlükleri takmaya? Adımımı attığım yerde bir şubeniz var ama böyle bir durumda mağduriyeti giderecek alternatifleriniz yok.Kurumsal firmayız biz yapamıyoruz ama öyle demezler en azından size.

Duygu 1.551 Okunma

Cevaplar

 • Duygu 14 Ekim 2016

  Ürünün sizden alınıp alınmaması önemli değil. Sizden alınmayan ürünü izinsiz alıp kırma durumu söz konusu. Bu gözlüğün piyasadaki fiyatı belli. Avukat bir arkadaşıma da danıştığım üzere para iadesi benim hakkım. Atasunda satılan bir gözlük almak mecburiyetinde değilim. Beyan ettiğim değerde bir gözlük istemiyorym çünkü modelleriniz M beden. Para iadesi istiyorum.

 • Atasun Optik Temsilcisi12 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün bizden alınmadığı için para iadesi yapılamamıştır. Saygılarımızla, Atasun optik Müşteri İlişkileri

 • Duygu 11 Ekim 2016

  Stoklarınızda olan gözlüklerin ölçüsü benim için uygun olmadıgında (ki xs gözlüğünüz yok) ne tarz bir alternatif sunuyorsunuz müşterinize? Para iadesi hakkından neden bahsetmiyorsunuz?

 • Atasun Optik Temsilcisi10 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz marka stoklarımızda bulunmadığı için yardımcı olamamaktayız. İşlem detaylarını araştırdığımızda, mağazamızdan beyan ettiğiniz tutarda ürün seçebileceğiniz bilgisinin tarafınızla paylaşıldığı bilgisine ulaşılmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Atasun Optik Müşteri ilişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön