23 Haziran 2016

Atasun Optik Kalitesiz Ürünler ve Azami Onarım, Garanti Süresi!

Daha evvel Atasun Optik ile alışverişim olmadığı için yapmış olduğum hatanın göstergesidir.
Yaptırmış olduğum numaralı gözlükte 3 ay içerisinde köşesi ve ince yan çubuklarında boya dökülmesi görüldü.

Müşteri hizmetlerini aradığımda ise ürünü almış olduğum şubeye gördüğümde yardımcı olabileceklerini söylediler ve ürünün incelenme süresinin 4 ile 6 hafta olduğunu ve inceleme neticesinde ürün hakkında karar verileceğini söylüyorlar.

Nasıl bir ürün zaten 3 ay (12 hafta) içerisinde boyası dökülmeye başlar ve ürünün arızasını görmek için verdiğimizde 6 hafta bekleriz. Bu bir numaralı gözlüktür ve yerine muadili olmazsa bir işe yaramaz zaten Sanayi Bakanlığı ürünlerin azami onarım süresini mi uzattı da biz bilmiyoruz veya eksik biliyoruz, 4 ile 6 hafta ne demektir?

Sedat 666 Okunma

Cevaplar

 • Sedat 23 Haziran 2016

  Hala diyorsunuz ki 20 günü geçebilir bizim incelememiz

 • Atasun Optik Müşteri Temsilcisi23 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Garanti kapsamında ürünün incelenmesi için bu sürece tabi tutulmalıdır. Bazı incelemeler daha erken sonuçlanabilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Atasun Optik Müşteri İlişkileri

 • Sedat 23 Haziran 2016

  Gümrük ve Ticaret Bakanlığına şikayet dilekçesini hazırlarken fatura verdiklerini ama garanti belgesi vermediklerini de belirterek hazırlanması gerekiyor. Gözlük çerçevesi 2 sene garantili ve 20 iş gününde onarılır veya değişir.

 • Sedat 23 Haziran 2016

  Kuralları tekrar gözden geçirdim gözlük çerçevelerinde süre 20 gün 10 günü geçen onarımlarda malın yerine geçici bir ürün verirmiş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön