30 Haziran 2016

Atasun Optik Hizmet Verememesi Ve Karşılaştığım Mağduriyet!

Numaralı cam yapılması için iki adet güneş gözlüğü verdiğim mağaza en geç 6 gün içinde teslim edeceklerini söylemelerine rağmen 9. gününde gözlüğün bir tanesi hiç yapılmamıştır. Diğerinin ise inceltme istediğim camın bu inceltme işlemi yapılmadığından dolayı iade almak zorunda kaldım ve sayelerinde bir gün sonra çıkacağım bir aylık seyahatte ve sürekli araç kullanacağım bu seyahatte güneş gözlüğüm olmadan çıkmak zorunda kalıyorum.

Bu mağduriyetimin bir yaptırımı olmalı kanaatindeyim nasıl müşteri olarak ödemesini geciktirdiğim ücretler karşılığında faiz ile karşılaşabiliyor isem, hizmeti ve ürünü geciktiren üstüne bir de müşteriyi bu şekilde mağdur eden işletmeler içinde bir yaptırım olmalı.

Caner 744 Okunma

Cevaplar

  • Caner 02 Ağustos 2016

    Atasun yetkilileri mesajım üzerine benimle irtibata geçerek yaşadığım mağduriyetten dolayı gözlüklerimi ücretsiz yapmayı teklif ettiler, bir gözlüğümün camındaki kalınlığın gereğinden fazla olduğunu düşünsem de gözlüklerimi aldım, teşekkürler.

  • Atasun Optik Temsilcisi30 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön