Atasun Optik Gözlük Hatası!

Eda Ö. |

Gözlüğümü alalı 2 ay oldu gözlüğün vidası gevşemişti ve Atasun Optik'e gönderdim sonra bir türlü sıkıştırmışlar gözlüğün vidasını ve geri aldığımdan 2 gün sonra neredeyse kopacak şekilde gözlüğün sapı oynuyordu ve vidasının tutuğu yer kırıktı, neredeyse 2 aydır yurt dışında ve 2 kere falan gitti yinede tüketici hatası diye geri gönderdiler. Bu yüzden şikayetim var.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eda Ö.
  30 Temmuz
  16:00

  Gözlüğümü alalı 2 ay oldu gözlüğün vidası gevşemişti ve atasun optiğe gönderdim geri aldığımdan 2 gün sonra nerdeyse kopacak şekilde gözlüğün sapı oynuyordu ve vidasının tutuğu yer kırıktı, neredeyse 2 aydır yurt dışında yinede tüketici hatası diye geri gönderdiler. Bu yüzden şikayetim var.

 • Eda Ö.
  30 Temmuz
  15:58

  Gözlüğümü alalı 2 ay kadar olmuştu gözlüğün vidası gevşemişti ve atasun optiğe gönderdim sonra ve geri aldığımdan 2 gün sonra nerdeyse kopacak şekilde gözlüğün sapı oynuyordu ve vidasının tutuğu yer kırıktı, neredeyse 2 aydır yurt dışında ve 2 kere falan gitti yinede tüketici hatası diye geri gönderdiler. Bu yüzden şikayetim var.

 • Eda Ö.
  30 Temmuz
  15:58

  Gözlüğümü alalı 2 ay kadar olmuştu gözlüğün vidası gevşemişti ve atasun optiğe gönderdim sonra bir türlü sıkıştırmışlar gözlüğün vidasını ve geri aldığımdan 2 gün sonra nerdeyse kopacak şekilde gözlüğün sapı oynuyordu ve vidasının tutuğu yer kırıktı, neredeyse 2 aydır yurt dışında ve 2 kere falan gitti yinede tüketici hatası diye geri gönderdiler. Bu yüzden şikayetim var.

 • 29 Temmuz
  14:27

  Değerli Müşterimiz ,

  Yapılan incelemede kullanıcı kaynaklı hata olması sebebiyle garanti kapsamına girmediği bilgisi alınmıştır.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Atasun Optik

 • 28 Temmuz
  17:07

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz.
  Saygılarımızla.

  Atasun Optik Müşteri İlişkileri
  Memnuniyet Hattı: 444 6785