25 Temmuz 2016

Atasun Optik Gözlüğüm 1 Haftalık Ama Değişim Talebime Çalışanlardan Saygısız Yaklaşım.

İzmir Bornova şubesinden eşime aldığım Burberry marka gözlüğünü daha 3 gün sonra eşim sap renginin hoşuna gitmediğine karar verdi. Aldığımız yerde gözlükleri 30 gün içinde değişim yapabileceğimiz konusunda bilgilendirilmiştik. Ancak Balıkesir yaylada AVM içinde bulunan Atasun Optik şubesine gittiğimizde, daha içeri girdiğimizde değişim lafı ağzımızdan çıkar çıkmaz gözlük sapının renginin orijinal olduğunu savunup, ürünü almamaya çalışırlarken, eşim acaba rengi açılmış mı deyince bu sefer dükkanda bulunan tüm çalışanlar, ürünün kullanıcı hatası olduğunu merkeze gönderip, sonucunda iade bile kabul edilmeyeceği kararı çıkabilir diyerek bizi kötü bir duruma soktular. Sonra onların yapacağı olayı biz kendimiz internetten ürünün fotoğrafına bakıp ürünün orijinal renginin bu olduğunu gördük. Balıkesir yaylada AVM Atasun Optik çalışanlarından şikayetim var. Müşteriye saygısız davranışları cezalandırılmalı.

Serkan 583 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 22 Ağustos 2016

    şikayetimi atasun müşteri hizmetlerine de yaptım. sonuç için geri doneceklerdi. Hala bir cevap yok. nasıl bir firma olduklarini belli ediyorlar.

  • Atasun Optik Temsilcisi25 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön