17 Eylül 2013

Atasun Optik Garanti Kapsamındaki Ürün!

2 yıl garantisi olan platin kaplama camlarımız, 1 sene sonra soyuldu. Yeni bir gözlük almak için Akbatı şubesine gittiğimizde, satış temsilcisi ürünün faturasını getirirseniz, bu gözlüğü incelemeye gönderelim, gerekirse değişim yapalım dedi. Faturayı aradık ancak sadece bize verilen garanti belgesi ve extreyi bulabildik. Atasun müşteri hizmetlerini aradığımızda, faturasız yardımcı olamayız yanıtını aldık. Oysaki faturanın bir kopyası onlarda zaten mevcut.

Bu konuda tüketici mahkemeleri, alışverişi ispat eden kredi kartı extresi ile, firma ile temasa geçerek ücret iadesi sağlayabiliyor. Netice de %100 Memnuniyetimiz Garantimiz diyen Atasun Optik'den memnun olabilmeniz için önce mahkemeye.

Yeşim 260 Okunma

Cevaplar

  • Yeşim 18 Eylül 2013

    Sizden vergi mevzuatı sebebi ile, faturasız yardımcı olamayacağınız yanıtını aldım. Ancak elimde bu alışveriş için hem kredi kartı extresi hem de garanti sertifikası mevcut ve her ikisinde de tarih var. Bu tarihe istinaden, muhasebeci arkadaşlarınız faturamızı bulup, bizim için "Aslı gibidir." yazıp bir kopya üretebilirler. Yani bu faturası olan bir alışveriş, biz sadece bizdeki koyayı bulamıyoruz. Amaç müşteriye yardımcı olmak ise bence vergi mevzuatını değil de tüketici mevzuatını takip etmelisiniz. Çünkü uğraşmak istesem, tüketici mahkemeleri bana zaten yardımcı olacaklar.

  • Atasun Optik Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, çözüm için gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri %100 Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön