Atasun Optik Değişim Talebi, Stok Bilgisinin Verilmemesi Ve Çağrı Merkezindeki Çalışanın Davranışı H

Çetin P. |

07.08.2015 tarihinde Optimum/ANKARA Atasun Optik mağazasından gözlük almak istemiş almak istediğim gözlüğün camı farklı olan modelinin olduğunu belirtmişlerdir. Stoklarından kontrol etmelerini istediğimde ise stokları göremediklerini söylemişlerdir. Atasun Optik gibi firma nasıl olur da genel stoğu ve o modelden hangi mağazada olduğunu göremez. Gerektiğinde farklı bir mağazadan getirtemez veya müşteriyi yönlendiremez?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  16:44

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz.
  Saygılarımızla.

  Atasun Optik Müşteri İlişkileri
  Memnuniyet Hattı: 444 6785

 • Çetin P.
  10 Eylül
  10:22

  Mağazadan olumsuz cevap almam üstüne müşteri memnuniyeti hattını aradım. İsmi Mikail olan bir müşteri temsilcisine meramımı anlatmak istedim ama nafile... Eğer karşılıklı olsaydık sanırım darp ederdi. Konuşma, üslup tamamen terbiyesizce söylediğim her şeye olumsuz cevap vermekle beraber bağırarak konuşmakta. Yetkili birileriyle görüşmek istediğimi söylediğimde talebiniz değişim görüştüremem, numara ver veremem yahu ben başka bir konu ileteceğim belki? Tarz, üslup çok ama çok terbiyesizce. Lütfen gereğini yapınız. Hem değişim hemde bu kişi hakkında.

 • Çetin P.
  10 Eylül
  10:17

  İstediğim gözlük stokta var mı görülmediği için benzer bir gözlük aldım. Onu da kullanmak nasip olmadı beyin ameliyatı için hastaneye yattım. Bugün hastane dönüşü Park Vera Atasun Optik/ANKARA ya uğradığımda ise almak istediğim gözlüğün orada olduğunu görmem üzerine değişim talep etmem üstüne 30 gün geçtiği tarafıma söylenmiştir ki sadece 3 gün geçmekle beraber hem hiç kullanmadığım hem de daha pahalı bir gözlük alacağım halde değişim talebim reddedilmiştir. Eğer genel stoğu kontrol edebilmiş olsalardı ben direkt olarak o gözlüğü almış ve mağdur olmamıştım. Müşteri memnuniyeti adına değiştirilmesini istediğimde de sert bir üslupla kestirilip konu kapatılmıştır.