23 Ağustos 2013

Atasun Optik Çerçevem Temizleme Sırasında İkiye Bölündü!

24. 12. 2012 tarihinde Atasun Gebze Center şubesinden aldığım gözlük, 21. 08. 2013 günü gözlüğümü temizlerken ikiye bölündü, Atasun Optik şubesine gittim. Değişim talep ettim faturam olmadığı için değişim yapamayacaklarını söylediler bende faturamın elimde olmayan nedenlerle bende olmadığını izah ettim, aldığım tarih belli tc numaram belli sistemden görürsünüz dedim, onlar maalesef bakamadıklarını söylediler.

Satan arkadaş bundan 2 ay önce gittiğimde çok iyi gözlük tercih etmişsiniz iyi ki bunu size vermişiz dedi, iyi ki vermişsiniz 15 yıldır gözlük kullanıyorum, silerken ortadan ikiye bölüneni ilk defa gördüm. Demek Atasun Optik malının arkasında duramayacak kadar zayıf firma, insanları nasıl paralarını alabiliriz derdinde.

Hakan 322 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 26 Ağustos 2013

    Hukuki süreçte görüşmek üzere

  • Hakan 23 Ağustos 2013

    Sayın yetkili faturam yok ama sisteminizde ismim var aldığım tarih belli tc ile bana fatura kestiniz tcm belli, koskoca atasun optik bir gözlüğü değiştiremeyecek kadar kalitesiz bir firmamı,hepsini bıraktım bana satan arkadaşınız en büyük şahidim kendisi türlü ali cengiz laflarıyla bana sattı, elemalarınıza klişe cümleleri ezberletip insanları bir nevi kandırıyorsunuz.

  • Atasun Optik Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sayın Hakan Tandoğan, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tüm ürünlerimiz Avrupa Birliği standartlarında üretilmiş ve orijinal olup, 2 yıl garantilidir. Yaşadığınız herhangi bir problemde gözlüğünüzün garanti belgesi ve faturası ile size en yakın Atasun Optik mağazasına giderek şikayetinizi bildirmenizi rica ederim.Gözlüğünüzün tadilatı yada değişimi ile alakalı uzman ekibimizden en doğruyu bilgiyi alacaksınızdır. Uzman ekibimiz hizmet noktalarımızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır. Fatura ibraz edilemeyen ürünler için vergi mevzuatı sebebiyle işlem başlatılamayacağını üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Atasun Optik Müşteri İlişkileri %100 Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön