Neslihan K. Teşekkür Mesajı

Firmaya teşekkür ederim buradan sorunumu kısa zamanda çözüme ulaştırdilar.

Atasun Optik Binbir Övgü İle Satılan Gözlük Camları Bir Hafta Dayanmadı!

Neslihan K. |

1 hafta önce Ankara Forum mağazasında 2 adet gözlük aldık. Satıcı arkadaş önce ilgilenmedi ardından biz almaya karar verince bir zahmet yanımıza gelip ilgilendi. Bu aslında kendilerine verdikleri saygıyı gösterdi bize karşı değil. Her neyse almaya karar verdik. Bugün 1 hafta oldu gözlük camlarında iki adet leke oluştu. Mağazaya girdiğimde 1 erkek 1 bayan vardı. Zahmet edip nezaketen hoş geldiniz'i bırakın yerinden bile kalmadılar. Kendi aralarında konuşuyorlardı. Kasaya gittim durumu anlattım aldığım tek cevap incelemeye yollarız kararı onlar verir. Bu arada şunu demeyi ihmal de etmiyor. Belli olmaz belki değişim bile yapmayabilirler. Eğer mağazanızda kamera sistemi var ise bunu bir izleyin bende hizmet sektöründe çalışıyorum. Ürün kendi satmaz satıcı satar. Ne olursa olsun hoş geldiniz denip yerinden kalkmadı. Demek ki dedikleri gibi sadece satana kadar ilgili arkadaşlarmış.

Etiketler :

Bayi Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Neslihan K.
  03 Eylül
  00:46

  Firmaya teşekkür ederim buradan sorunumu kısa zamanda çözüme ulaştırdilar.

 • Neslihan K.
  29 Ağustos
  14:27

  Oncelikle merhaba;
  yasadigim durumun firmanizla bir alakasi olmadığını çalışan arkadaslarin davranislarindan dolayı duydugum uzuntuyu altını çizerek belirtmek için yazdım.
  Bana gelen bilgi mesajı asagida belirttiğim gibidir. Kısa surede donuş yaptığınız için ayrıca teşekkür ederim. Keşke çalışanlarımıza sizin kadar nezaketli davransaydi

  Degerli müşterimiz, inceleme kaydiniz ats-037460 koduyla olusturulmustur. Bu kod ile inceleme surecini takip edebilirsiniz.

 • 29 Ağustos
  12:41

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Üründeki sorun için incelemeye gönderilerek incelenmesi gerekmektedir. Ürünü bırakırken sizinle ATS ile başlayan bir numara paylaşıldıysa iletmenizi rica eder, işleminizi takip etmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Atasun Optik Müşteri ilişkileri