15 Ekim 2016

Atasun Optik Ayıplı Mal Satışı!

14.10.2016 tarihinde Atasun web sayfasından online sipariş ettiğim Rb4231 gözlük yerine rb3025 değişimini Pendik Atasun'da yaptım. Lens üzerindeki etiketin mağazadan kaldırılması gerekiyormuş ben etiketli olarak aldım. (sonradan bana denilen), etiketi kaldırıp lens üzerinde izi fark edince müşteri servisini aradım, izi çıkarmak için herhangi bir Atasun mağazasına götürmemi istedi.

Bugün gözlüğü aldığım Atasun Pendik mağazada çıkarma işlemi yapıldı, sonra eve geldiğimde iz hala yerinde duruyordu. Bunu müşteri servisine bildirmek için 4446785 no'lu telefondan s.. hanımla görüştüm. Görüşme içeriğinde şahsımı suçlayıcı ifadelerde bulunması beni çok kızdırdı. Ayıplı mal satarak tüketiciyi kandıran siz, sizden aldığım için suçlu ben. Firma olarak 15/10/2016 14.26'da yaptığım görüşmeye dinleyin ona göre cevap verin lütfen. (fatura no:f756757).

Murat 4.094 Okunma

Cevaplar

 • Murat 21 Ekim 2016

  Yazdım

 • Murat'ın Teşekkür Mesajı21 Ekim 2016

  Öncelikle şikayetvar sitesine ve Atasun Optik e teşekkür ederim. Bu konuda baştan bu yana firma imajı için kolaylık sağlayan Pendik Atasun'dan Faruk Beye ayrıca teşekkür etmek isterim.

 • Atasun Optik Temsilcisi21 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşanılan durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. En iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak üzere çıktığımız bu yolda, fikir ve yorumlarınız bizim için çok büyük önem taşımaktadır. Yaşadığınız durum ile ilgili bize geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederiz. Konu ilgili birimlerimizle paylaşılarak mutlaka geri bildirim sağlanacaktır. Değişim işleminizin gerçekleştiğini, faturanızın mağazada hazır olduğu belirtilmiştir.Mağazamızı ziyaret etmeniz halinde yardımcı olunacağını bildirmek isteriz. Anlayışınız için teşekkür eder, güzel günlerde kullanmanızı dileriz. Saygılarımızla, Atasun Optik Müşteri İlişkileri

 • Atasun Optik Temsilcisi17 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön