21 Ekim 2016 #6747340

Atasay Kuyumculuk Yüzüğün Israrla Yeniden Yapılmaması

Satın aldıktan sonra pırlanta yüzüğüm ilk önce küçültülmesi için servise gönderildi. Yarım tur olduğu için küçültme işleminden sonra taş düşebileceği başta tarafıma söylenmedi. Yüzük elime ulaştıktan hemen sonra ilk taşı düştü. Yüzüğü aldığım Kentpark şubesine götürdüğümde yan kollardaki taş düşmesinin küçültme ile ilgili olabileceği söylendi. Yerine tam oturmayan ve parlamayan iki taş daha olduğunu gösterdim ve yeniden yapımını talep ettim. Yüzüğü yeniden aldığımda ikinci bir şok yaşadım. Düşen taşın yerine diğer taşlardan bariz şekilde büyük başka bir taş zorlanarak takılmıştı. Taşı takarken de bant kısmında bariz çizikler oluşmuştu. Yüzüğü tekrar gönderdim taşı düzelttiler ama ne çizikler gitmişti ne parlamayan taşlar düzeltilmişti. Bundan bir ay sonra da orta kısımdan yeni bir taş düştü. Kesinlikle yakınlarıma tavsiye etmediğime emin olabilirsiniz. İadesini talep edeceğim.

Çağlayan 2.437 Okunma

Cevaplar

  • Çağlayan07 Kasım 2016

    Merhaba, firma benden incelenmek üzere yüzüğü kendilerine göndermemi istedi. 25.10.2016 tarihinde yüzüğü şubeye teslim ettim. Şu an için bir dönüş olmadı, kendilerinden haber bekliyorum.

  • Atasay Kuyumculuk Temsilcisi21 Ekim 2016

    Sayın Çağlayan İ., Şikayetiniz ile ilgi sizinle irtibata geçilmiş olup gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Firmamıza ve markamıza gösterdiğiniz ilginiz adına teşekkür eder, sizi her zaman mağazalarımızda görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Atasay Kuyumculuk Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön