27 Ocak

Atasay Kuyumculuk Ürün Tesliminde Fazla Fiyat Talebi

18.01.2017 tarihinde Ankara Kentpark AVM'deki Atasay mağazasından 685 TL bedelinde alyans siparişi verdim. Ürün için kapora alarak 1 hafta sonra hazırlayıp teslim edeceklerini ilettiler. 27.01.2018 tarihinde ürünü almaya gittiğimde fiyatın 755 TL olduğunu ifade ettiler. Açıklama olarak ilk önce 685 TL demedik dediler, sonra ben sistemlerinden gösterdiğimde aldığınız güne göre altın kuru değişmiştir dediler.

Altın kurunun da bu denli değişmediğini ifade ettim. Sonuç olarak alyansa ihtiyacım olduğu ve kullanacağım tarihe kadar başka bir alyans alamayacağım için 755 TL ödemeyi gerçekleştirdim. Fazla ücret alan bu mağaza hakkında gereğinin yapılmasını ve mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Burak 979 Okunma

Cevaplar

  • Burak29 Ocak

    685 TL fiyat verilen alyans 14 ölçüydü, benim satın aldığım ise 13. Yani ölçüye göre fiyat değişecekse artması değil, azalması gerekirdi. Ayrıca fiyat farkı oluşacağı kesinlikle belirtilmedi, küçük ölçüler için fiyatın aynı olacağı söylendi.

  • Atasay Kuyumculuk Temsilcisi29 Ocak

    Sayın Burak E., Şikayetinize istinaden yapılan incelemeler sonucunda satılan ürün sistemde belirlenen barkod fıyatıdır. Alyans siparişlerinde parmak ölçüsüne göre gram farkı olabileceği için arada fıyat farkı da olusur Mağazamız da fiyat farkının oluşabileceği konusunda tarafınıza bilgilendirme yapmıştır. Firmamıza ve markamıza gösterdiğiniz ilginiz adına teşekkür eder, sizi her zaman mağazalarımızda görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Atasay Kuyumculuk Müşteri İlişkileri

  • Atasay Kuyumculuk Temsilcisi29 Ocak

    Sayın Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili bölüme yönlendirilmiş olup, en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Firmamıza ve markamıza gösterdiğiniz ilginiz adına teşekkür eder, sizi her zaman mağazalarımızda görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Atasay Kuyumculuk Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön