Atasay Kuyumculuk Taş Düşmesi, Teslimat Gecikmesi ve Bilgi Eksikliği

Beyza Beyza2 hafta önce

Erkek arkadaşımın 09.02.2020 tarihinde alıp 14.02.2020 tarihinde bana hediye ettiği yüzüğü 15.02.2020 tarihinde parmağıma büyük geldiği için Maltepe Piazza AVM mağazanıza bırakıp 22.02.2020 tarihinde teslim aldım. Ancak yüzüğü daha 2-3 gün takabilmiştim ki taşı düştü. Bu sefer evime yakın olduğu için 29.02.2020 tarihinde Tuzla Viaport Marina şubenize, yüzüğü en geç 10.03.2020 tarihinde alabileceğimi söyledikleri için teslim ettim. 10.03 tarihinde mağazanızı arayıp yüzüğün durumunu sorduğumuzda bir yanlış anlaşılma yaşandığını, durumu yetkililere iletip 13.03.2020 akşamı veya 14.03.2020 gündüzü "muhakkak" bize ulaştıracaklarını, "ulaştıramadıkları takdirde değişim veya para iadesi konusunda yardımcı olacaklarını" dile getirdiler. 

Bugün (14.03.2020) tekrar yüzük için arıyoruz ve bu sefer yine yanlış anlaşılma olduğunu söyleyip önümüze sunuyorlar ve yüzüğün tamir için gittiğini bilip para iadesi yaparız demelerine rağmen bugün "tamir olduğu için para iadesi yapamayız" deyip teslimat tarihini de 5 gün sonraya erteliyorlar! Çalışanlar o kadar ilgisiz ve bilgisiz ki zaten hepi topu 3 kişinin çalıştığı mağazada sürekli "bunu kim söylediyse yanlış söylemiş" diyerek konuyu geçiştirmeye çalışıyorlar!  

Gerçekten bir hafta geçmeden taş düşüreceğini, 20 günde yüzüğümün teslim edilmeyeceğini bilseydik Atasay'a hiç bulaşmazdık. Süreç ilerlemesi ve yaşadığımız mağduriyet doğrultusunda Tüketici Hakları'na da başvuru yapılacaktır. Bütün telefon konuşmaları, kamera kayıtları izlenebilir. Hevesimiz kursağımızda kaldı.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Atasay Kuyumculuk Logo Atasay Kuyumculuk 2 hafta önce

Sayın Müşterimiz, Şikayetinizle ilgili görüşme sağlandığı tespit edilmiştir. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır . Firmamıza ve markamıza gösterdiğiniz ilginiz adına teşekkür eder, sizi her zaman mağazalarımızda görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Atasay Kuyumculuk Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler