Atasay Kuyumculuk Söylenen Özelliğe Sahip Olmayan Yüzük Satmış

Bayram Bayram3 hafta önce

Atasay Kahramanmaraş şubesinden faturalı tektaş yüzük aldık. Ürünü alırken bize SI1 sınıfında olduğu söylendi. Sonradan fark ettik ki Atasay sertifikasında sadece si yazıyor. Bunu söylediğimizde si demek SI1 demek rahat olun dediler. SI1 üründe normalde gözle görülen leke olmaması gerekiyormuş. Bizim üründe leke çıplak gözle görülüyor. 2 defa ürünün iadesi için gönderdik. İlk gönderimde kendi Atasay sertifikasına ilaveten HDR sertifikası almışlar güya. Bunun uluslararası geçerliliği var dediler. Üründe hata yok diyorlar. Oysa yeni verdikleri HDR sertifikada bile Atasay yazıyor.

Yani bizi uluslararası geçerli dedikleri belge kendi adlarına düzenlenmiş. Normalde HDR varsa yüzüğün üzerinde ürüne ait kod olması gerekiyormuş, bizde o da yok. Hrd üzerinde ürün numarası yazıyor ama benim yüzüğüme mi verdiler başka yüzüğe mi verdiler nereden bileceğim ben. Son olarak söylemek istediğim Atasay'in ilk verdiği sertifikayla sonradan verdikleri sertifikadaki ürünün rengi bile uyuşmuyor. Ne kadar ciddiyetsiz oldukları buradan belli. Ürünü iade almazlarsa her türlü yasal yollara başvuracağız. Şikayetimizle ilgili belge ve kanıtlarımız da mevcut.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Atasay Kuyumculuk Logo Atasay Kuyumculuk 3 hafta önce

Sayın Müşterimiz; Ürününüz merkeze gelerek HRD incelemesine gönderilmiş olunup taş özelliğiniz ve sertifikanızın doğruluğunu gösteren HRD uluslararası sertifikanız ilgili kurum tarafındna hazırlanıp mağazanıza gönderilmiştir. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler