Atasay Kuyumculuk Pişmanlıktır

İsa İsa2 hafta önce

Yaklaşık 1 ay önce verdiğim gümüş alyans siparişim görevlinin 1 haftada gelir dediği halde 20 günde elime ulaştı, keşke ulaşmasaydı. 21 ölçü verdiğim yüzük 23 olarak geldi. Alyans indeki yazılar fotoğraf yükleyince kendiniz görün arkadaşlar. Mylove yazası ise hiç görünmüyor, resmen dalga geçmişler. O kadar kötüsünüz Atasay çalışanlarınız bile konuşmasını bilmiyor.

Cevaplar

Atasay Kuyumculuk Logo Atasay Kuyumculuk 2 hafta önce

Sayın Müşterimiz, Şikayetinizle ilgili tarafınızla görüşme yapıldığı tespit edilmiştir. Mağazamızla irtibata geçebilirsiniz. Tarafınıza destek olunacaktır. Firmamıza ve markamıza gösterdiğiniz ilginiz adına teşekkür eder, sizi her zaman mağazalarımızda görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Atasay Kuyumculuk Müşteri İlişkileri

profile-icon İsa 2 hafta önce

2019 yılı temmuz ayında aldığımız çift altın alyansımızda erkek yüzüğün ön kısmında roze renginin altında yeşil altın rengi görünüyordu. Oradaki görevli 5-6 ay sonra getirin düzeltelim dedi. Biz de ilk dega alyans kullanma heyecanı ile bu durumu kabul etmiştik. Şubat 2020'de yüzüğümü bakım için Atasay mağazasına verdim, vermez olsaydım. Bu sefer yüzüğümün başka yerinde yeşil altın rengi görünüyor, şaka gibi, bizzat bana mı yapıyorlar diye düşünüyorum. Ayrıca yüzüğün içerisindeki isim tarih ve mylove yazısının fotoğrafını ekliyorum, alyans alırken göz önünde bulundurun arkadaşlar çünkü ömrünüzde bir kere alıyorsunuz.

np_image3 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler