Atasay Kuyumculuk Neomarin Pendik Şubesi Bilgisizliği!

Özkan Özkan3 hafta önce

Atasay Kuyumculuk Neomarin Pendik şubesine gittiğimde hatta gitmeden önce telefonla arayıp İninal Kartım ile işlem yapacağım deyip altin almak için geleceğimi saat kaça kadar açık olduklarını teyit Edip Saat 18:10 gibi altin almaya gittim. Kartımın normal kredi kartından hiçbir farkı olmaması ve çalıştığımız kurumun bu kartın burada da geçtiğini söylemelerine rağmen işlem yapmak istemediler. 

Bu kartımı ekte belirtilen yerlerde kullanabiliyorum. Biz çekimi yaparız altını daha sonra veririz gibi ifadeler kullanıldı. Buradaki arkadaşların ininal kartın daha ne olduğunu bilmemeleri şubede genel müdürlüklerine bile danışmadan kartımın orada kullanıldığını geçtiğini bilmeme rağmen beni mağdur ettiler bununla çekim Yapamayız ya da çekeriz pazartesi altını veririz ya da pazartesi gelin gibi cümleler kullanıldı. Bu şube ve çalışanlar hakkında gerekli uyarıların yapılması ve şikayetimi bildirmek istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Atasay Kuyumculuk Logo Atasay Kuyumculuk 2 hafta önce

Sayın Müşterimiz, Şikayetinizle ilgili bilgilendirme maili iletilmiştir. Firmamıza ve markamıza gösterdiğiniz ilginiz adına teşekkür eder, sizi her zaman mağazalarımızda görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Atasay Kuyumculuk Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler