11 Nisan 2017

Atasay Kuyumculuk Müşteriyi Mağdur Ediyor!

Atasay Ankara Nata Vega şubesinden çift alyans aldık. Bayan yüzüğünün yarısını beyaz yarısını bronz altın şeklinde sipariş verdik. Mağazadaki müşteri temsilcisi kaplama olursa fiyat değişmez ama beyaz altın ile bronz altını birleştirirsek 310 TL fark çıkacağını söyledi. Biz de bunu kabul ederek farkı ödedik.


Normalde 2 yüzüğün toplam 690 TL iken toplamda 1000 TL vererek yüzükleri aldık. Fakat yüzüğü kullandıktan sonra beyaz kısmın altından bronz altın çıkmaya başladı. Yani bronz altın üzerine beyaz kaplama yapılmış. Müşteriyi kandırarak işlem yapıldı. Aradaki farkın iade talep ediyorum.

Ceren 2.181 Okunma

Cevaplar

  • Ceren09 Mayıs 2017

    Atasay'ın sunmuş olduğu sonuç benim aynı yüzüğü almam ve 310 TL paramın boşa gitmesi. Hem müşteriyi kandırıp, hem çözüm üretilmiyor. Müşteri hizmetlerinde hep bir bahane. Maillere doğru düzgün cevap verilmiyor. Hizmet sıfır. Mağdur edildim ve memnuniyet sağlanmadı. Sonuç olarak hakkımı her türlü yasal yol ile arayacağım BİMER ve Tüketici Mahkemesine başvuracağım. Hem fazla param alındı hem iade edilmedi. Bana bu ürünü satan mağaza görevlisi dahi hatalı olduğunu kabul etmesine rağmen para iadesi yapılmadı ve istediğim diğer yüzük verilmedi. Kesinlikle bir daha önünden geçmeyeceğim ve hakkımı alacağım!

  • Ceren08 Mayıs 2017

    12 Nisan tarihinde yüzüğü tarafınıza gönderdim. Fakat hala net bir çözüme ulaşılamadı. Her gün aramama rağmen açan yok ve zar zor ulaştığımda da net bir cevap alamıyorum. Hem para iadesi yapılmıyor hem de yeni bir ürün alıp alamayacağım konusunda net bilgiye ulaşamadım. Aldığım mağaza ile görüştüğüm zaman ise hatanın kendilerinde olduğunu kabul etmelerine rağmen vermiş olduğum fazla para da iade edilmiyor. Müşteri hizmetlerinden ivedi sonuç bekliyorum. Ve istediğim yeni yüzüğü alamamam durumunda Tüketici Mahkemesine dahi başvuracağım ve elimden gelen her yere şikayetimi ileteceğim.

  • Atasay Kuyumculuk Temsilcisi11 Nisan 2017

    Sayın Ceren C., Şikayetinize istinaden tarafınıza dönüş yapılmış olup ürünlerin ilgili departmanlar tarafından incelenmesi için merkezimize gönderilmesi talep edilmiştir. Firmamıza ve markamıza gösterdiğiniz ilginiz adına teşekkür eder, sizi her zaman mağazalarımızda görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Atasay Kuyumculuk Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön