18 Nisan 2017

Atasay Kuyumculuk Armoni Park AVM Şubesinde Hizmet Sıfır!

Armoni Park AVM Atasay mağazasından 2016 Aralıkta alyans almak istedik ölçü verdik. Gelecek dedikleri tarihte ölçüler yanlış gelmişti kadına erkek erkeğe kadın ölçüsü gönderilmişti. Tekrar genel merkeze gönderildi yüzükler geldi siyah kontürları silinmiş gibiydi bakım istedik sonra teslim aldığımızda kadın yüzüğünde taş eksikti. Tekrar onun gelmesini bekledik ve bu yüzden nişanımızı erteledik. Yüzüklerin tamamen elimize geçmesi 3 hafta 1 ayı buldu.


03.04.17 tarihinde yüzüklere tekrar tarih isim yazdırmak ve bakım yaptırmak için bıraktık. 17.04'te geldi diye aradılar bugün almaya gittik tadilat formunda açıkça tarih isim yazılacak yazmasına rağmen sadece isim yazılmıştı. Formda belirtilenleri algılayamayacak insanların Atasay'da çalışıyor olması ilginç. Atasay benim ailem ve çevrem için bitmiştir. Hizmet sıfır. Tepki verildiğinde de çalışanın genel merkez hatası bana tepki vermeyin demesi de ayrı.

Şeyma 1.081 Okunma

Cevaplar

  • Şeyma20 Nisan 2017

    Keşke şikayet etme gereksinimi hissetmeden bunları yaşatmadan gerekeni yapabilseydiniz. Psikolojik olarak yaşattığınız stresin telafisi ne yazık ki yok. Tekrar mağazalarınıza geleceğimi ve yakınlarımı tanıdıklarımı göndereceğimi hiç sanmıyorum...

  • Atasay Kuyumculuk Temsilcisi19 Nisan 2017

    Sayın Şeyma S., Şikayetinize istinaden tarafınıza dönüş yapılmış olup alyanslar da tarih yazılması için gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Firmamıza ve markamıza gösterdiğiniz ilginiz adına teşekkür eder, sizi her zaman mağazalarımızda görmekten mutluluk duyarız.

  • Atasay Kuyumculuk Temsilcisi18 Nisan 2017

    Sayın Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili bölüme yönlendirilmiş olup, en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Firmamıza ve markamıza gösterdiğiniz ilginiz adına teşekkür eder, sizi her zaman mağazalarımızda görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Atasay Kuyumculuk Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön