20 Ekim 2016 #6739024

Atasay Kuyumculuk Alyansın 4 Ayda 7 Kez Taşının Düşmesi!

Nişanlım bilgisayar başında çalışmasına rağmen, ağır işler bile yapmamasına rağmen aldığımız alyansın 3 ayda 7. taşı düştü. Her seferinde yüzüğü gönderdik yapıp bize geri gönderdiler. İade talebi istiyorum yok başka ürün alayım diyorum yok illa bunun fiyatının civarında alyans alabilirsiniz diyorlar. Kendi hataları yüzünden ayda bir Atasay dükkanına gidiyorum. O yüzüğü uyarmadan satana da aldığım güne de yazıklar olsun. Soğuttunuz bizi.

Kaan 2.887 Okunma

Cevaplar

  • Kaan20 Ekim 2016

    İrtibata geçmenizin hiçbir faydası olmadı boş yere arayıp aynı nameleri okudunuz. Bir de üstüne üstlük kullanıcı hatası oldu! Şimdi beni yine sizin markanızdan başka alyans almaya zorluyorsunuz. Zaten başka beğendiğim olsaydı onu alırdım hiç yardımcı olmuyorsunuz üstüne suçluyorsunuz teşekkürler!

  • Atasay Kuyumculuk Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Kaan Öztunalı Şikayetiniz ile ilgi sizinle daha önce de irtibata geçilmiş olup tüm açıklama ve gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Firmamıza ve markamıza gösterdiğiniz ilginiz adına teşekkür eder, sizi her zaman mağazalarımızda görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Atasay Kuyumculuk Müşteri İlişkileri

  • Atasay Kuyumculuk Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Kaan Öztunalı, Şikayetiniz ile ilgi sizinle daha önce de irtibata geçilmiş olup tüm açıklama ve gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Firmamıza ve markamıza gösterdiğiniz ilginiz adına teşekkür eder, sizi her zaman mağazalarımızda görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Atasay Kuyumculuk Müşteri İlişkileri .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön