24 Ocak 2014

Atasay Kuyumculuk Bir Çift Altın Küpedeki Simetri Çöküntüler!

Alsancak Talatpaşa cad. bulunan Atasay Kuyumculuk'tan almış olduğum bir çift küpede ki çöküntüler nedeniyle, 09.01.2014 tarihinde mağazaya başvurdum. Küpelerde ki çöküntü nedeninin kullanıcı hatasından kaynaklanabileceği ibaresi tarafıma iletildi. Bende cevabı olarak şöyle dedim; küpelerin ikisinde de simetri olarak üçer adet ve aynı yerlerinde çöküntü olduğunu ve bunun kullanıcı hatası olamayacağını ancak atölye hatası olabileceğini söyledim.

Mağazadaki yetkili küpeleri aldı fabrikaya göndereceğini söyledi. Kendilerine, küpede herhangi bir işlem yapmalarını istemediğimi ve sonucun tarafıma iletilmesi istedim. Atölye hatasını şahsıma mal etmeye çalışmaları kırıcı ve suçlayıcı.

Özlem 397 Okunma

Cevaplar

  • Özlem 28 Ocak 2014

    öncelikle ilginizden dolayı şikayet var sitesini tebrik ederim. Atasay Kuyumculuktan arandım ve mağazaya gittiğimde ürün değişikliğini kabul ettiler. Ancak tekrar vitrindeki küpe çeşitlerini bana gösterdiklerin de, şikayetçi olduğum küpedeki aynı sorunun bir başka aynı küpede de olduğunu fark ettim. Yetkili kişiye dedim; bu damı kullanıcı hatası yoksa atölye hatası mı? ve oluyor böyle sorunlar dedi... o zaman bana defolu ürün sattıklarını neden kabul etmediler. Belki de seride problem olduğunu kabul ederler ya da başka müşteriye kakalarlar . Tutumları çok hatalı idi. Bu yüzden bir daha ürünlerini almam ve kötü reklamını yaparım . tekrardan ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön