Ferhan K. Teşekkür Mesajı

Soruna çözüm bulma önerileriniz ve ilginiz için teşekkürler. Umarım en kısa sürede çözüme kavuşur. Saygılarımla.

Atasay Kuyumculuk Bilekliğimin Bağlantı Pimini Göndermediler...

Ferhan K. |

İzmir Balçova Agora Atasay Kuyumculuk'a 26.09.2016 tarihinde gönderdiğim bilekliğimin 3 baklasının çıkarılmasını istedim fakat 4 bakla çıkartmışlar ve baklaların arasındaki pim eksik geldi, nerede diye sorduğumda biz bilmiyoruz dediler. Mağaza bizi ilgilendirmez bize bu şekilde yolladılar dedi gönderirken. 23.81 gr olan bilekliğim eline ulaştığında 23.50 geldi. Arada bu kadar fazla kaybım ne olaca? Atasay olarak size hiç yakıştıramadık. Lütfen hatanızı telafi edin.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Satışı Kırılma - Bozulma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferhan K.
  02 Kasım
  00:53

  Sevgili atasay merkezle 15.10.2016 görüşmemizde üzerindeki lazerli kısmın kendi yapmış oldukları hata dolayısıyla kaybolduğunu hatalarını telafi etmek adına gerekirse yeni ürün yapacakları konusunda da söz vermelerine rağmen bilekligimden 16 gün geri dönüş ve bilgilendirme yapilmadı 31.10.2016 tarihinde kendim telefonumdan bilgi almak için aradığımda ise 3 bakla cikaramadik ne yapalım diye ilgisiz bir soruyla karsilastim. Ayrıca baklalarin arasında tamir sırasında kendi kaybettikleri bağlantı pimi ni ücretsiz olarak yeniden takacaklarini bir lütufmus gibi belirttiler. Verdiğiniz sözleri tutmuyorsunuz sevgili atasay. Sizi sizinle alısverıs yapan musterılerınızın takdırıne bırakıyorum.

 • Ferhan K.
  12 Ekim
  11:13

  Soruna çözüm bulma önerileriniz ve ilginiz için teşekkürler. Umarım en kısa sürede çözüme kavuşur. Saygılarımla.

 • 12 Ekim
  11:03

  Sayın Ferhan YILMAZKAN,

  Şikayetiniz ile ilgi sizinle irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirmeler yapılmış ürününüz gerekli incelemelerin yapılması için merkezimize istenmiştir .
  Firmamıza ve markamıza gösterdiğiniz ilginiz adına teşekkür eder, sizi her zaman mağazalarımızda görmekten mutluluk duyarız.

  Saygılarımızla,
  Atasay Kuyumculuk Müşteri İlişkileri