03 Şubat 2016

Atasay Kuyumculuk 223 TL'lik Ürüne 700 TL Verdim!

26 Ocak 2016 tarihinde Atasay mağazasından 2 bileklik aldım ve 700 TL ödedim. Ödediğim bu fiyatın altın bedeli olduğunu sanıyordum fakat sonra öğrendim ki 14 ayar altın gram bedeli 62 TL ve benim aldığım ürünler de toplam 3,56 gram, yani altın bedeli 223 TL olan ürünlere 700 TL ödedim.

İşçilik ücreti konusunda da hiçbir bilgilendirme yapılmadı, üstüne üstlük başka bir marka kuyumcuda da çok daha ağır bilekliğin yarı fiyatına satıldığını öğrendim. Yani aşikar bir şekilde yanıltıldım, görüştüğüm müşteri temsilcisi kadındaki umursamazlık da cabası. İade konusunda hiçbir şekilde taviz vermediler, reklamlar tamamen aldatmaca. Bundan sonra herkesi uyaracağım.

Merve 881 Okunma

Cevaplar

  • Merve 03 Şubat 2016

    Şikayetimle alakalı aldığım telefonda çözüme yönelik hiçbir şey yapılmamıştır, aynı saçma gerekçelerle açık açık marka bedelini aldıklarını söylediler. Yani bu "marka bedeli" ucu açık, tehlikeli bir ifadedir, ürünün ederinin 10 katı da talep edilebilir. Dikkatli olun ve etrafınızdakileri uyarın.

  • Atasay Kuyumculuk Temsilcisi03 Şubat 2016

    Sayın Merve ÇOLAK, Şikayetiniz ile ilgi sizinle irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Firmamıza ve markamıza gösterdiğiniz ilginiz adına teşekkür eder, sizi her zaman mağazalarımızda görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Atasay Kuyumculuk Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön