23 Eylül 2013

Atalar Giyim Sanayi Değişim Kabul Etmedi!

07. 09. 2013 tarihinde Brandium Mağazadan 13Y212TJ. KZ kodu ile hediye olarak ürün aldım. 22. 09. 2013 tarihinde ürünü hediye ettiğimiz için kişi Konya Kent Plaza mağazadan ürün bedeni uymadığı için değiştirmek istiyor. Alınan cevap biz bayiyiz değişim yapamayız, ürünün stok girişi bize yok iade alamayız.

Hangi devirde mağazacılık yapıyoruz; bayi ve kendi mağazası ilişkisi müşteriyi ilgilendirir mi? O zaman astırma Atalar tabelasını bayiye; toptancılık yap. Bir daha kesinlikle Atalar Giyim Sanayi'den alışveriş yapmam. Yapacak olana da hiç önermem.

Ezgi 518 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi23 Eylül 2013

    BRANDIUM mağaza yöneticisi Özlem Hanım konuyla yakından ilgilenip böyle bir prosedürün olmadığını,yanlış bilgi verildiğini ve ürün değişiminin yapılabileceğini ,konya mağaza ile görüştüğünü ve sorun olmaması için elinden geleni yapacağını iletti..Özlem Hanım' a çok teşekkür ediyoruz. Umarım KONYA KENT PLAZA mağazası ve çalışanları da aynı anlayış ve yardımseverliği gösterir ve ürün değişimi konusunda bundan sonra daha dikkatli olurlar.müşterileri bu şekilde mağdur etmezler...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön