23 Ağustos 2016
Yorum Yap
#6137047

Ata Nakliyat Parayı Peşin Almadan İş Yapmıyor

Aynı zamanda adı Deniz Ata Nakliyat olan Ata Nakliyat firmasıyla 07.08.2016 pazar günü taşınacağımız şekilde Enakliyat.com sitesi aracılığıyla anlaşmıştık. Önce bize siteye kapora yatırmamamızı, komisyon ödemek istemediklerini söylediler. Sonra kredi kartıyla ödeme yapacağımızı söylediğimizde kabul etti ama pos cihazı olmadığı için tanıdığının tekel bayisinden çekim yapacağını söyledi. Daha sonra bizi arayıp, cumartesi günü ödemeyi almak istedi.


Taşıma gerçekleşmeden ödeme yapmayacağımızı söyledik. Bunu kabul etmesine rağmen pazar sabahı taşımaya gelmediler. Aramasak haber de vermiyorlar. Aradığımızda d**bey ödemeyi yapmadınız biz taşımayız dedi. Madem gelmeyecektiniz, niçin dün söylemediniz, bebeğimizle zor duruma düşürdünüz dediğimde terbiyesizce konuşup, telefonu yüzüme kapattı. Nerede görülmüş iş yapılmadan ödeme yapıldığı? Başta tamam deyip, bizi mağdur etti. Kimse inanmasın, güvenmesin.

Yasemin 1.009 Okunma

Cevaplar

  • Ata Nakliyat (İstanbul) Temsilcisi25 Eylül

    firmamız 35 yıldır bu sektörde iş yapmaktadır. uzman ekibiyle taşımasını bitirdikten sonra daha önceden anlaşılan ücretini alır. yanlış bir anlaşılma olmuş kusura bakmyn şikayetizi kaldırmanızı rica ederiz...

Ziyaretçi Yorumları