11 Mart 2013 #1678679

Asya Termal Kızılcahamam Taahhüt Ettiği Haklarımızı Vermiyor!

Asya termal tesisleri Kızılcahamam Ankara'da 8 dönem devre mülk sahibiyim 2013 yılında uygulanmasına başlanan devre mülklerdeki termal den faydalanma sistemine getirilen saat kısıtlamasını uygun bulmuyorum.


Bize satışı yapılırken her türlü imkandan sınırsız faydalanacağımız belirtilerek satışını yapıldığı mülkiyetin üzerindeki hakkımın sonradan kısıtlandırılması ticari olarak ve sizin pirestijiniz açısından doğru bulmuyorum.


Bu sebepten dolayı başlatılan bu uygulamayı haksız ve çok değişik görüyor ve bize satarken taahhüt ettiğiniz haklarımızın geri verilmesi hususunu araştırılarak bertaraf edilmesini . eski sisteme dönülmesi ve başlatılan bu uygulamanın kaldırılmasın istiyorum.

Ramazan 551 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan14 Nisan 2013

    Şikayetimizle ilgili hiçbir şekilde bizi dinlemiyorlar haklarımızı istedikleri ölçüde kısıtlaya bilirler isterlerse bizi buradaki mülkün sahibi olmayan insanlar gibi aynı şarlarından tesisi kulandırabilirle yani mülk sahibi olmuş olmamış farketmez çünkü tesis konutların dolduğunda yeterli gelmeyecek kadar yetersiz gözüküyor birde ücret karşılığında dışarıdan müşteri de alınıyor. Yani konut miktarıyla tesis kapasitesi orantısız olduğundan sözlü verilen taahhütlerin belli zaman sonunda uygulamasında kısıtlamalar olacağı gözüküyor 24/1 kuru daireden başka yatırım değil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön