20 Nisan 2013

Asya Termal Kızılcahamam Haman Ücreti!

2013 yılında Asya termal oteli yönetim kurulunun devre mülk sahiplerinin fikrini almadan aldığı karar ile termal bölüme girişlere saat sınırlaması(geçen saat için fazla ücret uygulaması) ve termalde verilen havlulardan ücret alınması kararını kınıyorum.


Aynı zamanda alınan bu kararları, genel kurul toplantı zamanını ve yerini paydaşlarına bildirmeyen bizlerin vermiş olduğu para ile maaşlarını alan idari personeli kınıyorum. Devre mülkün satarken sundukları imkânları şimdi tek tek alınıyor böyle giderse tapularımızı da korkarım elimizden almak üzere bir şeyler düşünülmüyordur.

Engin 1.176 Okunma

Cevaplar

  • Engin20 Nisan 2013

    Asya Termal, havuzdan faydalanan devremülk sahiplerine aynı havluyu 1 hafta kullanmayı reva gördü. Daha önce havuza girerken temiz bir havlu veren Asya Termal yeni aldığı kararla odaya bıraktığı bir havlu ile bir hafta idare etmemiz gerektiğini, eğer idare edemeyecek kadar beceriksiz isek 1TL karşılığında temiz bir havluya kavuşabileceğimizi söylüyor. Yaklaşık 250TL ile başlayan yıllık aidat bedelini şu an 500TL nin üzerine çıkaran Asya Termal yönetimi acaba neyi hedeflemektedir? Müşterilerinin nefretini kazanmayı hedefliyorsa doğru yolda olduğu kesin. İsteğimiz havuz çıkışında temiz bir havludur. Yıllık aidat bedeli ödediğimiz bir ortamda 1TL gibi komik bir rakam midemizi bulandırmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön