25 Mart 2013 #1703899

Asya Motor Sürekli Arızalanıyor!

Biz 3 kişi internet yorumlarına aldanarak 3 adet XR250 model Asya motor motosiklet aldık. Motorlar geldi ama farları bozuktu, km'yi ölçen mekanizma zaten hiç çalışmadı. Derken motorlarda çalışmamaya başladı, sonra bize satış yapan Galeri İ*** isimli Asya Motor bayisi 3 kişilik bir ekip gönderdi , garanti kapsamında bulunan müşür ve bir kaç parçayı iptal ettikten sonra motorlar çalışmaya başladı ; yağ, benzin sızdırmalarından sonra , karbüratör tıkandığı, egzoz borusu kızardığı , gaz teli koptuğu için defalarca yolda kaldık. Derken Asya motor Genel Müdürü S*** bey ile temasa geçtik ve motorları 20 Şubat'ta fabrikaya geri aldırdı. Hala haber yok ilgilenen yok. Kesinlikle geri vermek istiyoruz.

Cem 519 Okunma

Cevaplar

  • Cem28 Mart 2013

    Evet motorlarımızı göndermişsiniz ( gönderdiğinizden de şikayetimvar sayesinde haberimiz oldu ) ama yine beklediğimiz gibi gövde üzerinde kırık parçalarla, elciklerle , yanlış monte edilmiş ön konsolla karşılaştık;( fotoğrafları var ) nakliye sırasında kırılmışlar , Sarıyer bayiniz konudan haberdar.Bu işte ciddi madur olduk , motorlarınız neresinden tutarsanız elinizde kalıyor , motorları siz iade almadığınız için maalesef geri alıyoruz ama en kısa zamanda satmaya çalışacağız , tabi alan olursa.Bu durumu da her ortamda ( özellikle motorsikletçi çevresinde ) motor almak isteyenlere hem sizi hm de galeri İlyas'ı anlatacağız.Siz ayıplı mal satıp geri almak yerine 0 motorları 2.el yapıyorsunuz.Bunun neresi müşteri hizmetleri?

  • Asya Motor Temsilcisi27 Mart 2013

    Sn Cem Bey Garanti kapsamında olmadığı halde 3 araç müşteri memnuniyeti çerçevesinde merkez servisimize aldırılmıştır. 3 araçla ilgili kontrol ve talep edilen bakımları yapılarak araçlar İstanbul’daki adresinize en yakın olan servis noktasında 14 mart 2013 tarihinden bu yana beklemektedir. Şirketimizin 08004482792 Ücretsiz danışma hattına mesai saatlerinde her konuda ve her zaman ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön