22 Mart 2013

Asya Motor Sürekli Arızalanıyor!

Asya Motordan 30.11’de RX 250 Motosiklet aldık. Alınan günün ertesinde arıza yaptı ve bayiden gelen 3 kişilik ekip tamire çalıştı. Fazla parçaları söküp, çalışır hale getirdiler. Sonrasında defalarca yolda kaldık, KM sayacı bozuldu, uzun farları yanmıyor, müşür bozuldu ve sökülüp atıldı. 3 kez far
tamiri yapıldı ama çalışmıyor. Elektrik sistemi sorunlu, gaz teli koptu ve yolda kaldık. Benzin deposu sızıntı yapıyor, 5 dk çalıştıktan sonra egzoz boruları kızarıyor ve motor duruyor. Karbüratör de tıkanıyor. 11.2.2013 ‘te Genel Müdür S*** Bey ile görüşüldü ve fabrikaya çekildi, o günden beri ne bir haber var ne de ulaşılabilen bir kişi.

Murat 404 Okunma

Cevaplar

  • Murat 27 Mart 2013

    Bilgilindirme için tesekkurler, alındığı ilk günden sürekli problem yaratan araçların tamiri, hatalı parçaların değişimi nasil oluyorsa garanti kapsamı olmuyor bunu anlamış değilim. Lakin hadi siz üzerinize düşeni yaptığınızı düşünelim. Ancak ben motorun alınacağı zaman nasil arandiysam. BiR haftada teslim edilmesi sizin tarafinizdan söz verilen motorun teslimatı ile ilgili bilgilendirilmedim. 20 şubat teslim alındı 14 mart ta bana olmasada bana yakın biR yere birakmissiniz! Bu konuda bilgilendirilmem için benim size ulasma mi gerekiyor. Asya motor, benim amacım bağcıyı dövmek değil üzüm yemek. Bu kadar olumsuzluktan sonra motorunuza sevgiyle binebilecegimi zor buluyorum. Onun için ricam motorumu size iade etmek. Yok olmazsa çalışır biR şekilde alındığı yere teslim edilmesi.

  • Asya Motor Temsilcisi27 Mart 2013

    Sn Murat Bey; Garanti kapsamında olmadığı halde 3 araç müşteri memnuniyeti çerçevesinde merkez servisimize aldırılmıştır. 3 araçla ilgili kontrol ve talep edilen bakımları yapılarak araçlar İstanbul’daki adresinize en yakın olan servis noktasında 14 mart 2013 tarihinden bu yana beklemektedir. Şirketimizin 08004482792 Ücretsiz danışma hattına mesai saatlerinde her konuda ve her zaman ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön