07 Eylül 2013

Asya Motor Servisinin Paraya Olan Düşkünlüğü!

3 ay kadar önce Asya Motor'un Güney Kore'den getirmiş olduğu Daelim S3 Advance marka Scooterını aldım. 3000 bakımını yetkili servisi olan Poyraz Motor'da yaptırdım sadece yağ değişimi yapmalarına rağmen 150 TL para ödedim. 6000 bakımı için yağ, firen balataları ve hava filitresini değiştirdiler 270 TL ücret ödedim.

Asya Motor merkezini aradım kendilerini fiyatları yüksek buldular böyle bir denetimlerinin neden olmadığını sordum araştırıp döneceklerini söylediler ama henüz dönüş yapmadılar.

Garantiden uğraşarak ta olsa ön amortisörleri değiştirmem Türkiye şartları için amortisör üretilmiş servis bunu diyor Ama Asya Motor böyle bir şey yok diyor. Daelim S3 Advance gibi bir modele yazık ediyor.

Turgay 1.183 Okunma

Cevaplar

  • Turgay 30 Eylül 2013

    Görüşme sağlanmış fakat çözüm sağlanmamıştır. 6000 km bakımı olarak tarafıma kesilen faturayı incelerken bir şey daha fark ettim ön fren balatası 2 takım olarak faturada yazıyor Asya motorun kendi web sitesindeki fiyat ile faturadaki fiyat farklıydı, Asya motor Şükrü Beye bu konuyu anlattığımda çelişkili konuşmalarla bayii leri ile danışıklı dövüş halinde oldukları belli web sitelerindeki fiyatı hemen değiştirdiler. Asya motorun İstanbul servisini aradığımda fren balatası ile ilgili fiyat verilmedi. Anlaşılan Daelim markasını Asya motor sadece satış amaçlı Türkiye'ye getiriyor, satış sonrası hizmet ve alaka hiç iyi değil.

  • Asya Motor Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Yetkili; Tüketicimiz ile görüşülerek sorun çözüme ulaştırılmıştır. Bilgilerinize sunar,iyi ve sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön