Asya Emeklilik İptal İşleminde Zorluk Çıkarıyor.

Selim S. |

08.03.2013 tarihinde eşim için Asya Emeklilik'ten BES yaptırmak gibi bir hataya düştüm. Şimdi %65 kesintiye bile razı oldum ve ayrılmak istiyorum. Hesap açılırken ne bir nüfus cüzdanı, ne de imzalı bir evrak istenmemesine rağmen ayrılmak istediğimde istekleri bitmiyor. İnternet şubesinde ayrılma talep formunun faks çekilmesinin yeterli olduğu yazıyordu gönderdim. Şimdi telefonla arayarak nüfus cüzdanı fotokopisi istiyorlar. Kayıt olurken paradan başka hiçbir şey istememiştiniz, ayrılmak istediğimde neden zorluk çıkarıyorsunuz dediğim de ise biz genel müdürlükten arıyoruz, kaydınızı şube yapmış gibi saçma sebepler sunuyorlar.

Etiketler :

Sözleşme İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ocak
  13:29

  Sayın İlgili;

  31.01.2014 tarihinde tarafınızla gerçekleştirilen telefon görüşmesinde talebiniz ile ilgili işlemler gerçekleştirilerek tarafınıza tekrar bilgilendirme sağlanmıştır.

  Saygılarımızla

  Asya Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Selim S.
  30 Ocak
  15:44

  Daha önce söz konusu bankada hesabımız olduğu için kayıt işleminde herhangi bir evrak istenmediği söylendi, bu gerçek dışıdır bu bankada herhangi bir hesabımız yoktur. İptal talebinin gerçekleştirilmesi için nüfus cüzdanı fotokopisi istekleri hala devam etmektedir.

 • 30 Ocak
  14:25

  Sayın İlgili;

  30.01.2014 tarihinde tarafınızla gerçekleştirilen telefon görüşmesinde talebiniz ile ilgili işlemler gerçekleştirilerek tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Ayrılma ile ilgili işlemler gerçekleştirilmiştir.

  Saygılarımızla

  Asya Emeklilik ve Hayat A.Ş.