16 Ağustos
#12427689

Asus X550Vx Ekran Ara Ara Birden Kararıyor!

Ben Asus x550vx Notebook kullanıyorum. Bu Notebook’un üzerinde fabrika çıkışı 4 GB DDR4 RAM vardı. GittiGidiyor üzerinden satıcı Atılım Bilgisayar, garantisi etkilenmeyecek şekilde üzerine 8 GB RAM dahil edip 12 GB RAM olarak da sattığı için 12 GB RAM olanı satın aldım. Kullanmaya başladıktan bir müddet sonra bilgisayarda işlem yapıyım yapmayım belirsiz zaman aralıklarında ekran, tık sesi ile birden kararıyor. Örnek veriyorum, müzik çalarken bir anda ekran kararıyor. Ses gidiyor.


Uzaktan Erişim programı ile bilgisayara bağlanmaya çalışıyorum bağlantı yok diyor. Ama bilgisayar halen çalışıyor kapanmıyor. Hal böyle olunca her defasında bilgisayara reset atmak zorunda kalıyorum. 3-4 kez Garanti Servisine yolladım format atıp içinin tozunu alıp sorun yok deyip gönderiyorlar. Bir daha ama bir daha Asus almam. Bu kadar ilgisiz bir garanti servisi anlayışı olamaz şikayet etmek lazım böyle olmayacak. Benimle aynı sorunu yaşayanlar varsa lütfen bana yazsın.


Asus kalitesine hiç yakışmayan durumlar bunlar bir sürü para veriyoruz karşılığında paramız ile rezil oluyoruz yazık çok yazık. Tüketici adına ilgili makamların gereğini yapmasını önemle arz ederim.

Ali Ali 821 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler